Oživení Kotlanky i pokračování revitalizace polikliniky

Vážení občané,
začíná druhá část rekonstrukce sociálních zaří-zení na poliklinice. Doufám, že veškeré problémy a nejasnosti, které neúměrně prodloužily první část jsou vyřešeny a nyní již práce půjdou podle harmonogramu a bez zdržení, které znepříjemnilo život všem návštěvníkům objektu. 
Začínáme zpracovávat ideové záměry a možnosti využití Kotlanky, objektu, který je také znám jako obchodní středisko Jasmín. Služby, které by mohla v této lokalitě poskytovat občanům, budou představeny na veřejných debatách v květnu. Ještě letos bude zpracovaný projekt revitalizace. Prozatím chceme na její oživení pořádat krátkodobé akce a výstavy. V rozpočtu se také vyčlenily peníze na osvětlení a základní opravu pasáže. 
Další velkou již probíhající akcí je rekonstrukce školy Horníkova, která pokračuje rychlým tempem při nepřerušeném provozu. Na další „ školní“ akci – rekonstrukci podlah a osvětlení školy Holzova je vypsáno výběrové řízení na dodavatele. Práce by stejně jako oprava střechy na MŠ Trnkova měly proběhnout o prázdninách.
Únor je také měsícem společenské zábavy, každý víkend probíhá v naší Líšni alespoň jeden ples, ať již na Dělňáku nebo v tělocvičnách škol. Přeji Vám všem účastníkům plesů výbornou zábavu a dobrou fyzickou kondici při tanci.
Iva Kremitovská, I. místostarostka

Související články

Seznam reakcí na článek

Nikdo dosud nevložil žádný příspěvek. Buďte první.

Přidat reakci na článek
Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a text reakce na článek. Děkujeme.
*
* E-mail nebude zobrazen
*
 
Poslední úprava: 23. 1. 2019. Přečteno: 413x.
Jméno Libuše Axmannová
E-mail axmannova@brno-lisen.cz
Telefon 544 424 825
*
*
*
* Ochrana proti robotům
 
Akce v Líšni