Kulturní centrum Líšeň

Kulturní centrum Líšeň

Kulturní centrum Líšeň je lokální příspěvkovou organizací. Zřizovatelem je statutární město Brno, městská část Brno-Líšeň.

Vydatně spolupracuje s radnicí, místními spolky, organizacemi a dalšími subjekty. Společně s nimi, mimo vlastní činnost, (spolu)pořádá doslova po celé Líšni akce pro děti i dospělé, jako jsou Líšeňské ostatkyVelikonoce na DělňákuPálení čarodějnicDětský denLíšeňské hody či Líšeňské Vánoce.

Spravuje kulturní dům Dělňák a volnočasové centrum Kotlanka:

  • V Dělňáku připravuje divadelní představeníkoncertyplesyzábavy nebo projekce.
  • Volnočasové centrum Kotlanka patří především činnosti kurzů a klubů, přednáškám, výtvarným dílnám a besedám. Spolupracuje přitom s mnoha partnery, např. s místní pobočkou Klubu českých turistů.

Informace o aktuálních akcích, které Kulturní centrum Líšeň a jeho partneři pořádají, nejdete v sekcích (položkách hlavní nabídky) PROGRAMKURZY a KLUBY A SETKÁNÍ. Přehled o všech akcích podle data konání najdete na stránce Kalendář.

Prostory v obou budovách, o které se KC Líšeň stará i po provozní stránce, také nabízí k pronájmům, z nichž mnohé mají společenský a volnočasový program – na Dělňáku se tak třeba tančí a na Kotlance cvičí.

To vše při dodržování mnoha a mnoha pravidel pro fungování veřejného sektoru a v mezích schváleného rozpočtu.

Poslední úprava: 28. 11. 2020.
Kontakt: Tomáš Hložánek,

Zašlete nám dotaz k této stránce nebo informace pro její doplnění: