Zhodnocení akce "Spalování tuků"

Zpátky
Zhodnocení akce "Spalování tuků"

Sportovní komise RMČ městské části Brno-Líšeň společně s partnerem  akce  - Kulturní centrum Líšeň ve spolupráci s Fitness Evy Šabatové pořádala další sportovní akci, která se konala v úterý 28.dubna 2015 v aerobním sále v prostorách FITNESS  Horníkova 34 – poliklinika.

 

AKTIVNÍ LÍŠEŇSKÉ ŽENY  

Aktivní dvouhodinovka, které se zúčastnilo 20 žen. Sportovní komise městské části Brno-Líšeň je v tom pravidelně podporuje společně s Fitness Evy Šabatové.
První lekce cvičenky odcvičily s Markétou Šabatovo instruktorkou Body and mind.
Intenzivní posilovací lekce – posilování s vlastní vahou těla,  osvědčená posilovací lekce komplexně formující celou postavu. Účast byla skvělá, stejně i tak atmosféra v  zaplněném cvičebním sále.
Druhá lekce s hostem Valerií Peclovou – Power joga instruktor, Stott pilates instructor, Centrum zdravého pohybu, Brno- Líšeň ( www.fitclubvalerie.cz ) snázvem POWER YOGA THERAPY - lekce silové jogy, ve které využíváme principy stabilizace pánve, lopatek a ramenního pletence, neutrální postavení páteře a propojení těla s myslí, které udává  bezpečný rozsah pohybu pro klouby a páteř. Tato lekce je tedy vhodná i pro osoby s problémy pohybového aparátu - bolestmi zad, krční páteře, beder apod. , jelikož napravuje dysbalance. 

Cvičenky měly zdarma pitný režim, lehké občerstvení zdravé výživy a  na závěr byla bohatá tombola a malá odměna za vytrvalost. Děkujeme paní Evě Svobodové za krásné dárečky, které nám věnovala do tomboly.

Chcete-li se cítit lépe, udělat něco pro své tělo, kondici a zdraví , nabízíme Vám pravidelné cvičení. Důležité je rozhodnout se a pracovat na sobě…. těšíme se na Vás. Všem děkujeme za účast, přejeme hodně vytrvalosti ve cvičení a zdraví.

Sponzoři celé akce: 
Sportovní komise  RMČ městské části Líšeň-Brno
Fitness Evy Šabatové
Markéta Šabatová – masáže
Eva Svobodová

Partner akce:
Kulturní centrum Líšeň

 

Fotogalerie

Související články

Silvestrovský pochod 2015 - vzpomínka 11. 1. 2016 Sport - archiv
Vyhodnocení turnaje neregistrovaných ve stolním tenisu 23. 11. 2015 Sport - archiv
Výsledky tenisového turnaje ve dvouhře 2015 15. 6. 2015 Sport - archiv
Výsledky přehazované žáků 2. a 3. tříd 11. 5. 2015 Sport - archiv
Výsledky turnaje ve stolním tenisu 20. 2. 2015 Sport - archiv
Silvestrovský pochod 2015 - silvestrovská ohlédnutí 12. 1. 2015 Sport - archiv
Prosincové cvičení pro ženy 7. 1. 2015 Sport - archiv
Smeč svatého Mikuláše 5. 1. 2015 Sport - archiv
1 2 3 4 5 7 9
Poslední úprava: 4. 5. 2015.
Kontakt:

Zašlete nám dotaz k této stránce nebo informace pro její doplnění: