Tradiční fotbalové přátelské utkání SK Líšeň verzus Radnice Líšeň

Zpátky

V rámci festivalu Líšeň sobě proběhl již potřetí fotbalový zápas Radnice proti SK Líšeň.

Jednalo se o přátelské utkání, kdy se vedení radnice postavilo proti vedení SK Líšeň. V tomto napínavém utkání jedni bojovali o čest a slávu, druzí pak o život. Náš tým radnice je přes všechna předsevzetí netrénován a základní kádr není znám až do posledních minut před zápasem. Z toho pak plyne skutečnost, že je tým nesehraný a jeho snahou je, aby alespoň vydržel po celých 75 minut zkráceného utkání běhat, či to alespoň předstírá.Zatím co v prvním poločase utkání jsme se ještě jakžtakž drželi a do šatny jsme šli za stavu 4:2 pro SK Líšeň. V druhé polovině nám došly síly, ale chrabře jsme hájili naši svatyni až do konečné slavné prohry 7:2.

Jelikož českou vlastností je najít a obvinit z neúspěchu někoho jiného, viním tedy a žaluji kapitána týmu Jozefa Sedláčka, že nedokázal slovem ani výhružkami tým donutit k vyšším výkonům, natož k tréninkům.

Nicméně se vždy velmi těším na tento tradiční zápas. Na přátelskou atmosféru dopoledního klání a společný oběd po utkání.