Mistrovská domácí utkání družstev SK Líšeň říjen 2018

Po 6.10.    U19/17 -    Slovácko          10.00/12.15            moravská dorostenecká liga

                 juniorky  -   Havířov            15.00                      moravská ženská dorostenecká liga

 

Ne 7.10.   U 18/16  -   Kohoutovice     10.00/12.15           dorostenecká divize

 

Po 8.10.     Old Boys  - Svratka                    18.00            městský přebor senioři

 

So 13.10.    U 10A      -   Slatina                       9.00             přípravky hř. Marianské údolí

                    U 8A        -   Lokomotiva            9.30                    dtto

                    U 10 B    -    Slatina B                10.30                   dtto

                    U 8 B      -    Nový Lískovec      11.00                  dtto

                    U 7A      -     Lokomotiva            13.00                  dtto

                    U 7B      -     Bosonohy              14.00                  dtto

                    U 11       -     Svratka                  12.00                  dtto  dívky

                    st.žákyně -    Vítkovice               13.00              moravská liga žákyň hř. Podolí

                    ml.žákyně -   Vítkovice               14.45                  dtto

                    muži  A     -    Valašská Meziříčí   15.00            moravskoslezská liga muži

                    muži C    -     ČAFC                      17.30            městský přebor muži

                    U 15/14  -     Havl. Brod               10.00/11.45     žákovská divize hř. Podolí

 

Ne 14.10  - U 11 A -    Svratka                     9.00                  přípravka Marianské údolí

                    U 11B   -  Svratka B                10.30                       dtto

                    U 9 A    -  Bosonohy                9.30                        dtto

                    U 9 B    -  Soběšice                 11.00                      dtto

                    U 13/12 -  Zlín                        10.00/10.00   žákovská liga hř. Podolí

                    st.žákyně -Žebětín                  13.00          městský přebor hř. Podolí

                    U 12B   -   Žebětín                   14.00           městský přebor ml.žáků hř. MÚ

                    muži B   -  Slatina                     12.30           I A tř. kraje

                    ženy A   -  Teplice                     15.00          2.liga žen

                    ženy B  -  Troubsko                  17.00          divize žen

 

Pá 19.10    U 7A  -  U 7B                              16.00          přípravky hř. marianské údolí

 

So 20.10    U 19/17 - Val.Meziříčí       10.00/12.15  moravská dorostenecká liga

 

Ne 21.10   ženy A  - Čáslav                  14.00         2.liga žen

 

Po 22.10  Old boys - Chrlice                 18.00         městský přebor senioři

 

So 27.10   U 10A       - ČAFC B              9.00         přípravky hř. marianské údolí

                  U 10B     -  Slovan Brno      10.30               dtto

                   U 8A       - Chrlice B             9.30              dtto

                   U 8B       - Řícmanice         11.00              dtto

                   U 7B      -  Lokomotiva        13.00             dtto

                   U 11      -  Bílovice              12.00           dtto  - dívky

                   muži A   - Uničov                 14.30      moravskoslezská liga muži

                   muži C  - Jundrov                17.00       městský přebor muži

                   U15/14 -  Vyškov                10.00/11.45  žákovská divize Podolí 

 

Ne 28.10   U 11A   - St.Lískovec            9.00              přípravky marianské údolí

                  U 11B    - Lelekovice            10.30          dtto

                  U 9A      -  ČAFC                   9.30           dtto

                  U 9B    - Chrlice                    11.00          dtto

                  U 12 B -  Řečkovice              14.00         ml.žáci  hř. marianské údolí

                  U 13/12  - Kroměříž           10.00/10.00  žákovská liga Podolí

                 muži B    - Přímětice              11.30        I A tř. kraje

                  ženy A   -  Pardubice            14.00        2.liga žen

                  juniorky -   B. Ostrava          16.00        moravská dorostenecká liga ženy

Po 29.10   Old Boys  - Sparta                18.00        městský přebor senioři

 U těch utkání kde není napsáno hřiště se hraje na stadioně SK Kučerova 4.

Děkuji s pozdravem Malý.

 

Související články

Poslední úprava: 11. 9. 2018. Přečteno: 46x.
Jméno Libuše Axmannová
E-mail axmannova@brno-lisen.cz
Telefon 544 424 825
*
*
*
* Ochrana proti robotům