Slavnostní vyhlášení Sportovcù Líšnì za rok 2018

Koncem ledna se konal v Dělňáku třetí ročník vyhlášení nejepších a nejzasloužilejších sportovců z Líšně. Věhlas této přehlídky sportovních nadějí, současných hvězd i zasloužilých sportovních nadšenců postupně přerůstá hranice naší městské části, a tak nominace přicházejí i z mimolíšeňských oddílů, kde zdařile sportují obyvatelé Líšně.

Výběr oceněných se tak stává stále těžší. Za rok 2018 byli oceněni David Kovář z  SK Podolí, Nela Sedláková z  SK TART MS  Brno, Adéla Brhelová, Sára Blahová a Natálie Šeďová z SK Provo, Roberta Daňková a Evžen Holiš z TC MJ, Karel Kašpar a Marek Slobodník ze Sokola Líšeň, Ivo Gottvald a Miroslav Korbička z TK Líšeň, Pavel Kúkol ml. z SK Líšeň, Ladislav Banďouch a Monika Sobotíková ze SaSM.
Celou akci uváděl perfektní bavič a bývalý skvělý fotbalista Petr Švancara. Představení jednotlivých klubů svižně střídala kulturní a sportovní vystoupení. Hojně zaplněný sál odměnil potleskem mladé umělce – na trubky hráli Marek Kratěna, Marek Drobílek a Václav Zahradník, na housle zahrál Uherský tanec č. 5 nadějný sportovec i muzikant Tomáš Klement. Svým zpěvem diváky potěšila Eliška Krajíčková z Yamahy a pěkná taneční vystoupení předvedly mažoretky z SK Provo, děvčata ze Sokola Líšeň a skupina Angels Crew ze Saleska. V programu vystoupila i česká tenistka Barbora Krejčíková, čerstvá vítězka smíšené čtyřhry na Australian Open. Vyfocení s její trofejí motivovalo nejen mladé tenisty k ještě většímu tréninkovému úsilí.
Po závěrečné fanfáře trubačů došlo na vlastní vyhlášení sportovců a trenérů. Petr Švancara každého vyzpovídal a ačkoli někteří u mikrofonu trpěli trémou, rozhovory vyvolávaly salvy smíchu. Odměnou všem čtrnácti Sportovcům Líšně byly poháry a diplomy, které společně s gratulací a povzbudivými slovy předala paní místostarostka Iva Kremitovská. Celé vyhlášení a sportovní rok 2018 se v Líšni uzavřel společnou fotografií všech oceněných.
 
Za sportovní komisi naší městské části, organizační výbor a KCL Vám přiblížil průběh sportovně kulturního večera
Ladislav Barták.
 
sportovci Líšně 2018

Související články

Seznam reakcí na článek

Nikdo dosud nevložil žádný příspěvek. Buďte první.

Přidat reakci na článek
Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a text reakce na článek. Děkujeme.
*
* E-mail nebude zobrazen
*
 
Poslední úprava: 20. 2. 2019. Přečteno: 172x.
Jméno Libuše Axmannová
E-mail axmannova@brno-lisen.cz
Telefon 544 424 825
*
*
*
* Ochrana proti robotům
 
Akce v Líšni
srpen
Po Út St Čt So Ne
1234
56 7 891011
1213141516 17 18
19202122232425
2627 28 293031
2019
Nejbližší akce: 28. 8. 2019