Hodnocení výsledků SK Líšeň za sezonu 2016/17

Zpátky

Před jarní sezonou 2017 předseda klubu ing.Hladiš vyhlásil cíle všech mužstev klubu a výbor se s nimi ztotožnil.Stručně řečeno - záchrana v soutěži pro A muže a ostatní ve všech soutěžích hrát o postup.
Dnes již mužeme konstatovat,že cíle byly naplněny.
A muži se v MSFL(3.liga) udrželi - po podzimu velký zázrak(viz.čl.předsedy klubu). Muži B ,C a senioři hráli o přední místa v soutěžích 2.místo IA tř.JmKFS,4.místo v MP Brna a 3.místo v seniorské lize.
Dorosty - U19 cíl skončit do 6.místa v MSDL(2.liga) a tím se udržet v soutěži splnil. U 17/16 ve svých soutěžích SCM(2.liga) v rámci Moravy obsadili 2.místa.
Žáci U15 v soutěži SpSM(2.liga) skončili na 2.místě a vyhráli pohár předsedy JmKFS.U 14/13 (2.a 1. liga) v těchto soutěžích nezklamali a prokázali oproti minulým rokům další zlepšení.Pochvalu zaslouží za výsledky i umístění v soutěži U12(1.liga),která skončila v konkurenci všech ligových klubů Moravy na 4.místě.
Ženy vyhráli svou skupinu divize před Lokomotivou Brno.
Všech 10 mužstev přípravek patří tradičně k nejlepším v soutěžích města Brna. U11 vyhrála svou skupinu a bude hrát o přeborníka starších přípravek JmKFS.Ostatní skončili ve svých soutěžích na předních místech. U 8 se kvalifikovala do celorepublikového finale Ondrášovka Cup,kde mezi všemi ligovými kluby z 24 mužstev obsadili 13. místo.
Za dosaženými výsledky se skrývá obětavá práce všech(trenérů,vedoucích,hráčů,funkcionářů) co se podíleli na chodu klubu,za což jim patří poděkování a uznání. K udržení nastavené úrovně a splnění dalších plánů(nafukovací hala,rekonstrukce UT,další travnaté hřiště) bude potřeba veškerá zejména finanční podpora zainteresovaných subjektů. Výbor SK děkuje všem, kteří se podíleli na dosažených výsledcích a věří,že nastavenou laťku udrží i v nastávající sezoně 2017/18. Kdy muži budou hrát nadále MSFL,B muži IA tř. s nadějí postoupit do krajského přeboru mimo pořadí.Dorosty U 19,U18,U17,U16 budou hrát nejvyšší moravské soutěže,taktéž žáci U15,U14,U13,U12 nejvyšší moravské soutěže.
Přípravky U11,U10,U9,U8 budou hrát po 2 mužstvech v ročníku soutěže v Brně  a U11/9 pak krajskou soutěž přípravek.
Předpřípravky A/B + nábory A+B budou hrát interní turnaje a spolupracovat s oddíly ze Slovenska.
Ženy budou hrát 3.ligu nebo divizi dle počtu přihlášených a navíc přihlašujeme do soutěží 2 družstva juniorek.
Senioři a 2 mužstva futsalu budou pokračovat ve stávajících soutěžích.