ZŠ a MŠ Horníkova již tradičně „Uklízí Česko“

Kdo by neznal celorepublikovou akci: UKLIĎME SVĚT, UKLIĎME ČESKO. Naše škola se zapojuje spolu s líšeňskými občany již od 1. ročníku a „uklízí“ na Hádech i v blízkém okolí školy. Počet účastníků rok od roku stoupá a máme z toho velikou radost. Letos přišlo téměř 100 dobrovolníků z řad dětí i dospělých. Často chodí celé rodiny i s jednoletými dětmi..

Množství odpadků je proti minulým rokům menší, proto jsme uklidili větší plochu než vloni. Přesto jsme byli ŠOKOVANÍ, že si lidé stále nedají pokoj a vyhazují nepořádek do okolní přírody. Například WC mísa, kterou bylo někomu zatěžko odvézt do nedalekého sběrného dvora. LPolepšíme se vůbec někdy?

Letos čekaly na dětské dobrovolníky odměny, jako tričko, kšiltovka, knížka pohádek a volná vstupenka do Lamacentra, jehož okolí jsme letos také zvládli uklidit.

Děkuji všem zúčastněným dobrovolníkům za přiloženou ruku k dílu a za hezky strávené dopoledne. Atmosféra byla příjemná a parta byla veselá :-).

Děkuji pracovníkům kuchyně pod vedením pana Příborského, že jako každoročně i letos nás po práci čekal lahodný oběd s kafíčkem. Děkuji všem sponzorům, kteří se na obědě podíleli: ● Ing. Miroslav Kudera – velkoobchod potraviny ● řeznictví Sláma - Hejna v.o.s., Brno  ● Ovoce - Zelenina Hledík, Vyškov ● MADE GROUP, a.s. Praha, pobočka Olomouc.

Mgr. Zuzana Kruťová

mapa úklidu+svozová místa_2018_final

Související články

Seznam reakcí na článek

Nikdo dosud nevložil žádný příspěvek. Buďte první.

Přidat reakci na článek
Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a text reakce na článek. Děkujeme.
*
* E-mail nebude zobrazen
*
 
Poslední úprava: 12. 4. 2018. Přečteno: 531x.
Jméno Libuše Axmannová
E-mail axmannova@brno-lisen.cz
Telefon 544 424 825
*
*
*
* Ochrana proti robotům
 
Akce v Líšni