Studium a život na líšeňské AKADEMII

Gymnázium, ZŠ a MŠ AKADEMIA žije v těchto dnech nejen Vánocemi, ale chystá se i na rok 2018. Pokud to vezmeme od nejstarších studentů, ti již absolvovali stužkovací večírek, podali přihlášky k maturitním zkouškám, chystají maturitní ples a vyhlížejí písemné maturitní práce – Ministerstvo školství jim oznámilo, že již na začátku dubna budou „pravděpodobně“ psát písemné práce nejen z českého jazyka, ale i z cizích jazyků, což jim na klidu a jistotě nepřidalo – ale oni to zvládnou, mají naši maximální  podporu.

gymnáziu Akademia

Fotografie z letošního „Dne jazyků“ na Akademii

Ze společenských událostí se všichni – od dětí z mateřské školy až po učitele – těšíme na tradiční Vánoční vystoupení Akademie, které se uskuteční 19. prosince od půl páté v sále na Rašelinové 9 – jste srdečně zváni. Na již osmnáctý maturitní ples, letos v havajském stylu, nás maturanti zvou na 12. ledna do hotelu Continental, lístky je možno si zamluvit ve škole.

Zájemce o studium čtyřletého i osmiletého gymnázia, základní i mateřské školy, u nás rádi přivítáme 9. ledna a 13. února (15-18 hod.), kdy bude mít AKADEMIA dveře dokořán. Připravena bude prohlídka školy, informace o studiu i přijímacím řízení a další doprovodný program. Pro budoucí prvňáčky pak 19. února chystáme akcí „Prvňákem na zkoušku“ (15-18 hod.).

Přejeme všem čtenářům Líšeňských novin požehnané Vánoce a mnoho osobních i studijních úspěchů.

Ondřej Hýsek

www.akademy.cz

+ do Kalendáře akcí:

19. 12., 16:30-18:00, AKADEMIA Gymnázium, ZŠ a MŠ, Rašelinová 9, Vánoční vystoupení žáků školy

Související články

Seznam reakcí na článek

Nikdo dosud nevložil žádný příspěvek. Buďte první.

Přidat reakci na článek
Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a text reakce na článek. Děkujeme.
*
* E-mail nebude zobrazen
*
 
Poslední úprava: 13. 11. 2017. Přečteno: 767x.
Jméno Libuše Axmannová
E-mail axmannova@brno-lisen.cz
Telefon 544 424 825
*
*
*
* Ochrana proti robotům
 
Akce v Líšni