SALESKO - Stalo se .... , program na únor 2018

SALESKO - Stalo se .... , program na únor 2018

Salesiánské středisko mládeže - DDM BRNO-LÍŠEŇ, Kotlanova 13, 628 00 Brno, www.salesko.cz, tel.: 544 232 641

Stalo se

Vánoční sportovní turnaje a akademie

Salesko 12-18Od středy 13. prosince již neprobíhaly naše kroužky standardním způsobem, ale nastaly pro sportovce tak dlouho očekávané Vánoční turnaje, ve kterých si mohly změřit síly kroužky mezi sebou.
Prvním turnajem byla badmintonová čtyřhra, kde se utkali začátečníci i pokročilí různých věkových kategorií. Zúčastnilo se více jak 30 dětí, které rodičům a hlavně protihráčům ukázaly, co se za půl roku naučily. Hned druhý den probíhaly dva turnaje, a to malých fotbalistů proti rodičům. Následoval turnaj ve florbale, který byl rozdělen dle věkuSalesko 12-18 účastníků a zúčastnilo se 50 dětí. Páteční tělocvična patřila fotbalistům a fotbalistkám ze všech fotbalových kroužků. I přes přesilu chlapeckých týmů se děvčata probojovala na třetí pozici a ukázala, že i pro ně je ve fotbale místo. Po fotbale nastoupili naši nejmladší florbalisti a florbalistky s tím, že porazí své rodiče. Po velkém boji, však vybojovali remízu. V pondělí přišla řada na horozávody a pingpongový turnaj. Závěrem sportovních turnajů bylo úterý, kde si své síly změřily děti z basketbalu, volejbalu a míčových a pohybových her v kapitánské, rychlé, krabí a týmové vybíjené. Vrcholem byl taneční workshop, kterého se zúčastnilo asi 200 dětí s rodiči a prarodiči, nacvičili společně choreografii na písničku All I Want For Christmas Is You od Mariah Carey. Lektorkami se staly Lenka a Salesko 12-18Lucka, které trénují skupinu Angles crew a vnikl nový vánoční videoklip, který můžete zhlédnout na našem webu.

Před vánočními svátky jsme také pořádali setkání všech dětí, které v Salesku navštěvují různé aktivity. Po dvě odpoledne se rodiče a naši příznivci mohli přijít podívat, co všechno se děti za necelý půlrok naučily. A že toho nebylo málo! Představili se hudebníci (kytary, klavír, keyboard, flétny), tanečníci (modern dance a angels crew), cvičení na balónech, capoeira, zpívánky s Marťou a pohádka v angličtině. Letos nechyběla ani Oratoř se svýmSalesko 12-18 programem. Na závěr jsme se rozloučili před Saleskem s prskavkou a koledou.

O Vánocích jsme také nezapomněli na naše seniory a nemocné. Připravili jsme pro ně taneční vystoupení. Tento domov je určen osobám od 55 let věku, které trpí Alzheimerovou chorobou nebo jiným druhem demence. I když mnozí diváci vnímali naši přítomnost pouze okrajově, věříme, že takovéto akce jsou důležité a udělají dětem i seniorům radost.

Chystáme pro vás

Přijďte si zabruslit! 
Kluzištěve spolupráci s městskou částí Líšeň a s podporou statutárního města Brna a Jihomoravského kraje je stále v provozu. Po každém bloku led upravujeme. Neváhejte a přijďte si protáhnout tělo a trošku si zasportovat. Brusle vám půjčíme. Facebookči webové stránky kluziště neustále aktualizujeme.

13. 2. Chystáme pro vás Valentýn na ledě v bloku od 18.00 hodin.

Saleskovétábory 2018Přihlašování na tábory je v plném proudu. Neváhejte si co nejdříve zajistit místo na https://www.salesko.cz/nase-programy/tabory/, zatím je pro vás připravena zvýhodněná cena. V nabídce jsou příměstské i pobytové, pro malé i velké, výtvarné či sportovní.

Zimní olympijské hry
V době jarních prázdnin bude v Salesku probíhat příměstský tábor. Všechny ostatní aktivity jsou zrušeny.

 

KLUB RODIČŮ A DĚTÍ
15. 2. 9.30 Čtvrtkování– látkové korále. Více na webu.

Související články

Seznam reakcí na článek

Nikdo dosud nevložil žádný příspěvek. Buďte první.

Přidat reakci na článek
Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a text reakce na článek. Děkujeme.
*
* E-mail nebude zobrazen
*
 
Poslední úprava: 19. 1. 2018. Přečteno: 2307x.
Jméno Libuše Axmannová
E-mail axmannova@brno-lisen.cz
Telefon 544 424 825
*
*
*
* Ochrana proti robotům
 
Akce v Líšni
listopad
Po Út St Čt So Ne
1 2 34
56 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 1718
1920212223 24 25
26 2728 29 30
2018
Nejbližší akce: 16. 11. 2018