SALESKO - Stalo se .... , program na duben 2018

salesko logo

Stalo se

Namaluj svého anděla

Výtvarná soutěž, kterou pořádá každoročně salesiánské středisko v Teplicích, vznikla již v roce 2012.

V letošním roce bylo přihlášeno 574 obrázků a výtvarných děl z celé České republiky. Téma 6. ročníku znělo „Každý jsme anděl s jedním křídlem – abychom vzlétli, musíme se obejmout“.
Děti z výtvarného kroužku Saleska se této soutěže zúčastnily a v předškolní kategorii nám vydobyly velký úspěch. Daniel Bradáč se umístil na druhém místě a Amálie Kolářová na třetím místě. Jejich vítězné anděly si můžete prohlédnout v Salesku.

PING-PONGOVÉ KROUŽKY
Hra, ve které nejsou fyzické dispozice tím rozhodujícím nazývaná též stolní tenis. Je to celý komplex fyzických a psychických vlastností, které jsou úzce propojeny.
V ping-pongu prostě může být dobrý každý, kdo má vůli trénovat. U nás můžete navštívit kroužky ping-pongu několika úrovní. Začátečníci jsou pro ty, kteří se chtějí naučit úplným základům. Kroužek pro mírně pokročilé je určen těm, kteří již stolní tenis hrají déle a pak také je tu kroužek pro ty, kteří své síly poměřují na soutěžích. Hlavními vedoucími jsou Jakub Jeřábek a Petr Bartoň.
Pokud si chcete jen tak zahrát a vyzkoušet svoji zdatnost v této hře, můžete navštívit Ping-pong pro veřejnost. Platí se jednorázové vstupy. Přijít na aktivitu můžete sami nebo se svými dětmi, záleží na chuti a kondici. Dobrovolníci a účastníci ping-pongových kroužků Saleska mají vstup zdarma. rl

Chystáme pro vás

Den Země se Saleskem
Víte, že i Země má svůj svátek? Každoročně se koná 22. dubna.
Tento svátek je ovlivněn původními dny Země, které se konaly při oslavách jarní rovnodennosti, 21. března a oslavovaly příchod jara. Jde o ekologicky motivovaný svátek upozorňující lidi na dopady ničení životního prostředí. Rozhodli jsme se, že Salesko chce také přispět k ochraně naší planety.
Můžete ho oslavit s námi. Jak? Pro děti 16.30-17.30 bude připraven vědomostní kvíz a poté 17.30-18.30 se společně vrhneme na úklid okolo Saleska. Po zimě nám příroda odhalila vše, co do ní nepatří a tak je potřeba uklidit a udělat ji opět šťastnou. Nezapomeňte rukavice. 

KLUB RODIČŮ A DĚTÍ

Hrajeme si na závodníky- již tradiční jarní akce pro všechny milovníky odrážedel, motorek a koloběžek.

Zveme všechny malé děti a jejich rodiče na ODRÁŽEDLOVÉ ZÁVODY, které se uskuteční večtvrtek 26. dubna od 9.30 hodin v Salesku na hřišti.
Nastartujte svoje odrážedla, motorky, tříkolky, koloběžky či kola a přijeďte do Saleska.
Můžete se těšit na nejrůznější disciplíny pro vás i vaše „vozidla“, závodní dráhu i medaili pro vítěze.

Vstupné 20 Kč a doporučujeme helmu.
V případě vytrvalého deště se akce nekoná!!!

 

19. 4. 9.30-11.30 Čtvrtkování– Ježovky - šperky z korálků. Přihlašování od 9. 4.

Saleskovétábory 2018
Nevíš co s létem? Hledáš cool zábavu plnou her, zážitků, nových kamarádů? Letos máme tábory se sportovním, výtvarným či zážitkovým zaměřením! Pokud se přihlásíš do 22. dubna, budeš mít zvýhodněnou cenu! Kompletní nabídku a další informace najdeš na webu Saleska.

 

 

 

 

Související články

Seznam reakcí na článek

Nikdo dosud nevložil žádný příspěvek. Buďte první.

Přidat reakci na článek
Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a text reakce na článek. Děkujeme.
*
* E-mail nebude zobrazen
*
 
Poslední úprava: 14. 2. 2018. Přečteno: 691x.
Jméno Libuše Axmannová
E-mail axmannova@brno-lisen.cz
Telefon 544 424 825
*
*
*
* Ochrana proti robotům
 
Akce v Líšni