Informace z líšeňského gymnázia a Naší školky

Zpátky

Po období dnů otevřených dveří a dalších prezentačních akcí středních škol nastal čas, kdy se páťáci a deváťáci pod bedlivým dohledem svých rodičů rozhodují pro osmileté či čtyřleté gymnázium, popř. pro jiný typ střední školy. Gymnázium INTEGRA BRNO vybírá již 22 let v přijímacím řízení žáky, kteří mají zájem o nadstandardní studium v menších kolektivech, jež zatím vždy vedlo ke stoprocentnímu úspěchu u státní maturity a dalšímu studiu na školách univerzitního typu u nás i v zahraničí. Součástí přijímacího řízení je test všeobecných studijních předpokladů a krátké testy z českého jazyka a matematiky. Nezapomeňte prosím, že pro první kolo přijímacího řízení je nutno odevzdat přihlášku do 15. března 2014 – a přijďte si bez obav přijímačky zkusit!
Naše školka při Gymnáziu INTEGRA BRNO vstupuje do nového roku s novými kamarády i nápady rozvíjející aktivity dětí i jejich rodičů. Na začátku roku náš původně dívčí kolektiv doplnili mladí muži, kteří obohatili život mateřské školy o nové, dosud nepoznané stavby hradů, věží, ohrad pro draky a dalších prvků, jejichž tvorbě a průzkumu se milé slečny dosud příliš nevěnovaly. Holčičky naopak učí své nové spolužáky základům rodinného soužití, např. společné vaření v kuchyňce, péče o miminka, procházky s kočárky apod.

V Naší školce máme pro děti stále volná místa, proto se přijďte podívat a popovídat si o možné spolupráci ve vzdělávání a rozvoji vašeho dítěte. Díky kooperaci s Gymnáziem INTEGRA BRNO využíváme i oblíbenou interaktivní učebnu s elektronickou tabulí. Víme však, že nejen moderní pomůcky rozvíjí vnímání a rozumové schopnosti dětí, proto ani v dnešní době nezapomínáme na čtení a práci s texty. Zapojili jsme se do celostátního projektu „Celé Česko čte dětem“, a nabízíme tak mimo čtení a povídání si o pohádkách i příležitost připomenout rodičům nezastupitelnou úlohu každodenního kontaktu s knihou pro rozvor jejich dítěte.

Mgr. Ondřej Hýsek, Ph.D., zřizovatel Gymnázia INTEGRA BRNO

www.integra.cz, www.naseskolka.eu

 

integra_2014

 

 

 

Související články

ZŠ Novolíšeňská - Veselé zoubky 13. 3. 2019 LN-Školství
Hasiči na ZŠ Novolíšeňská 13. 3. 2019 LN-Školství
Masopustní průvod na ZŠ Masarova 13. 3. 2019 LN-Školství
ZŠ a MŠ Horníkova - Jarní Horníčková Burza, Otvíráme výběrovou třídu 13. 3. 2019 LN-Školství
Veselý týden – tradiční akce školní Parlamentu Horníci 13. 3. 2019 LN-Školství
Okresní kolo olympiády v anglickém jazyce - ZŠ a MŠ Horníkova 13. 3. 2019 LN-Školství
ZŠ Holzova - Velikonoční Jarmark 13. 3. 2019 LN-Školství
Masopustní rej na ZŠ Holzova 13. 3. 2019 LN-Školství
1 2 3 4 19 38 56 74

Seznam reakcí na článek

Nikdo dosud nevložil žádný příspěvek. Buďte první.

Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a text reakce na článek. Děkujeme.
*
*
E-mail nebude zveřejněn
*
Ochrana proti robotům
 
Poslední úprava: 19. 2. 2014.
Kontakt:

Zašlete nám dotaz k této stránce nebo informace pro její doplnění: