Brněnské Vánoce zahájí světelná show

Až se v pátek 24. listopadu v 17 hodin na brněnském náměstí Svobody slavnostně rozsvítí strom, bude jasné, že Brněnské Vánoce 2017 začínají.
Oficiální zahájení Brněnských Vánoc se uskuteční od 16 hodin. V programu vystoupí Mr. Swing Band, Dětský sbor Brno a rozsvícení stromu bude doprovázet světelná show.  
V pátek také začnou vánoční trhy. Od 9 do 21.45 hodin budou otevřeny stánky na náměstí Svobody, Dominikánském náměstí a překvapení na návštěvníky Brna a Brňany čeká v Radnické ulici.
Náměstí Svobody bude místem přátelských setkání a zábavy. Jeho středu bude vévodit Zimní bar, na pódiu bude připraven kulturní program a pod ním Design market. Pod stromem nebude chybět sbírka Českého červeného kříže, na pódiu adventní koncerty České televize, Čtení dětem nebo Česko zpívá koledy.
Dominikánské náměstí bude pěší zónou s romantickými kulisami Nové radnice a kostela sv. Michala. Bude prostorem pro skvělou gastronomii a tradice spojené s betlémem, Ježíškovou poštou, zoo koutkem, charitou a jarmarkem neziskovek.  
Neváhejte a přijďte si vánoční atmosféru do města plného adventních světel skutečně užít.

Brněnské Vánoce 2017: 24. 11. – 22. 12. 2017
Otvírací doba trhů náměstí Svobody, Dominikánské náměstí:  9.00 - 21.45 hodin

Související články

Seznam reakcí na článek

Nikdo dosud nevložil žádný příspěvek. Buďte první.

Přidat reakci na článek
Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a text reakce na článek. Děkujeme.
*
* E-mail nebude zobrazen
*
 
Poslední úprava: 24. 10. 2017. Přečteno: 2332x.
Jméno Libuše Axmannová
E-mail axmannova@brno-lisen.cz
Telefon 544 424 825
*
*
*
* Ochrana proti robotům
 
Akce v Líšni