BOKOMARA a líšeňská ACHA zahrají v zahradě Orlovny

V zahradě Orlovny ve staré Líšni v pátek 18. května od 18.00 hod. společně zahrají brněnská folková legenda Bokomara s frontmanem Lubošem Javůrkem a o trochu méně známá líšeňská kapela ACHA.

„My, kteří nejsme profíci, začneme v osmnáct hodin a rozjedeme to našim slavnějším kolegům z Bokomary, která zahraje od sedmi večer,“ uvedl organizátor akce a nehrající kapelník ACHY Josef Machů. Jak dále doplnil, rád by pozval všechny hudbymilovné obyvatele nejen z Líšně a okolí. „Vstupné bude sice dobrovolné, ale jelikož potřebujeme vybrat hodně peněz, abychom zaplatili Bokomaru a zvukaře, tak nás v tom prosím nenechejte a přijďte v hojném počtu – bude to takový malý svátek a nevylučuji, že bychom v budoucnu přerostli až ve festiválek. Uvidíme, jak se bude společné vystoupení líbit a jestli jim to moc nepokazíme,“ zve všechny, kdo mají rádi hudbu a legraci Josef Machů.

Organizačně se na produkci koncertu podílí také Kulturní centrum Líšeň. To také nabídlo pro případ velmi nepříznivého počasí náhradní prostory na Dělňáku.

Roman Burián, Kulturní centrum Líšeň

 

Související články

Seznam reakcí na článek

Nikdo dosud nevložil žádný příspěvek. Buďte první.

Přidat reakci na článek
Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a text reakce na článek. Děkujeme.
*
* E-mail nebude zobrazen
*
 
Poslední úprava: 16. 4. 2018. Přečteno: 2261x.
Jméno Libuše Axmannová
E-mail axmannova@brno-lisen.cz
Telefon 544 424 825
*
*
*
* Ochrana proti robotům