Sk Líšeň má nové kabiny i budku pro natáčení

Zpátky
Sk Líšeň má nové kabiny i budku pro natáčení

Kapku po kapce vylepšuje fotbalová Líšeň svůj areál na Kučerově ulici. V pondělí 1. dubna 2019 otevřela na svém hřišti další dvě kabiny v útrobách tribuny a kvalitnější je i prostor pro natáčení fotbalových zápasů. První  vylepšení šlo z dotace Jihomoravského kraje, druhé pak z pokladny městské části Líšeň. Fotbalisté tak získali větší komfort, lépe se bude pracovat i pověřeným osobám, zaznamenávajících utkání kamerou pro on-line přenosy na TV com.

Při slavnostním aktu mohl výkonný ředitel   SK Líšeň David Linger přivítat mezi hosty náměstka hejtmana Jihomoravského kraje Romana Hanáka a celé vedení radnice z Líšně. Trojici tvořili starosta Břetislav Štefan, první místostarostka Iva Kremitovská a druhý místostarosta Martin Příborský, jimž předseda Hladiš poděkoval za pomoc fotbalovému klubu, stejně jako zástupcům firem, které se na vylepšení areálu podílely. Pochlubit se svým dílem tak mohl za stavební firmu  Šmak Radek Bohuslav,  za Holíkstav Luděk Holík, za DMG Radek Malý a také zámečník Jaromír Železný. Velké zásluhy na dokončeném díle má také Josef Derfl, ředitel areálu SK Líšeň, který práce koordinoval a část z nich osobně provedl.

SK Líšeň patří počtem svých družstev k největším fotbalovým klubům v Brně a tak vedení je rádo, když může prostor pro přípravu i zápasy vylepšovat. Dotace z Jihomoravského hejtmanství i líšeňské radnice přišly na úrodnou půdu.

Miloslav Vlašic, tiskový mluvčí SK Líšeň
 

Fotogalerie

Související články

Fotbalisté skončili čtvrtí. Hráčům patří obdiv, říká trenér 31. 5. 2022 Život v Líšni Sport SK Líšeň
Přípravný duel reprezentace do 20 let v Líšni 30. 5. 2022 SK Líšeň
Pozvání na orelskou akci 10. 5. 2022 Sport
Holky a kluci přijďte si vyzkoušet fotbal 4. 5. 2022 Spolky a sdružení SK Líšeň
Ocenění sportovců Líšně za rok 2021 8. 2. 2022 I. místostarostka Sport Reportáže a videa o Líšni
První lize bychom se nebránili, říká čerstvě sedmdesátiletý Karel Hladiš 1. 11. 2021 Život v Líšni Sport
Životní jubileum Karla Hladiše, zásadní postavy líšeňského fotbalu. 29. 10. 2021 Sport SK Líšeň Reportáže a videa o Líšni
Tenisový turnaj dětí a mládeže 2021 16. 9. 2021 Sport
1 2 3 4 5 7 9
Poslední úprava: 1. 11. 2019.
Kontakt: Tomáš Hložánek,

Zašlete nám dotaz k této stránce nebo informace pro její doplnění:
Položky označené* jsou povinné.
Více o zpracování osobních údajů