Sk Líšeň má nové kabiny i budku pro natáčení

Zpátky
Sk Líšeň má nové kabiny i budku pro natáčení

Kapku po kapce vylepšuje fotbalová Líšeň svůj areál na Kučerově ulici. V pondělí 1. dubna 2019 otevřela na svém hřišti další dvě kabiny v útrobách tribuny a kvalitnější je i prostor pro natáčení fotbalových zápasů. První  vylepšení šlo z dotace Jihomoravského kraje, druhé pak z pokladny městské části Líšeň. Fotbalisté tak získali větší komfort, lépe se bude pracovat i pověřeným osobám, zaznamenávajících utkání kamerou pro on-line přenosy na TV com.

Při slavnostním aktu mohl výkonný ředitel   SK Líšeň David Linger přivítat mezi hosty náměstka hejtmana Jihomoravského kraje Romana Hanáka a celé vedení radnice z Líšně. Trojici tvořili starosta Břetislav Štefan, první místostarostka Iva Kremitovská a druhý místostarosta Martin Příborský, jimž předseda Hladiš poděkoval za pomoc fotbalovému klubu, stejně jako zástupcům firem, které se na vylepšení areálu podílely. Pochlubit se svým dílem tak mohl za stavební firmu  Šmak Radek Bohuslav,  za Holíkstav Luděk Holík, za DMG Radek Malý a také zámečník Jaromír Železný. Velké zásluhy na dokončeném díle má také Josef Derfl, ředitel areálu SK Líšeň, který práce koordinoval a část z nich osobně provedl.

SK Líšeň patří počtem svých družstev k největším fotbalovým klubům v Brně a tak vedení je rádo, když může prostor pro přípravu i zápasy vylepšovat. Dotace z Jihomoravského hejtmanství i líšeňské radnice přišly na úrodnou půdu.

Miloslav Vlašic, tiskový mluvčí SK Líšeň
 

Fotogalerie

Související články

Za Karlem Kašparem 6. 1. 2021 Sport
SK Líšeň v moravských soutěžích - podzim 2020 1. 12. 2020 Sport SK Líšeň
Singletraily v Mariánském údolí 1. 12. 2020 Sport Mariánské údolí Život v Líšni
Tenisový turnaj dětí TK Líšeň 2020 4. 11. 2020 Sport
TK Líšeň postupuje do III. třídy v soutěži smíšených tenisových družstev! 1. 11. 2020 Sport
SK Líšeň má nejvíce mládeže 1. 11. 2020 Sport SK Líšeň
Rozhovor s trenérem líšeňských fotbalistek 1. 10. 2020 Sport SK Líšeň
Podpoří městská část výstavbu třetího hřiště SK Líšeň? Zastupitelstvo zatím nerozhodlo. 1. 9. 2020 Život v Líšni Sport SK Líšeň
1 2 3 4 5 6 8
Poslední úprava: 1. 11. 2019.
Kontakt: Tomáš Hložánek,

Zašlete nám dotaz k této stránce nebo informace pro její doplnění: