SK Líšeň hodnotil rok 2017

V pondělí 4.prosince proběhla po ukončené podzimní části schůze trenérů, vedoucích a vedení fotbalového klubu SK Líšeň za účasti téměř 50 členů SK Líšeň.
Hodnotil se uplynulý kalendářní rok a přednesly se plány na rok 2018.
Líšeňská fotbalová základna se opět rozrostla o desítky malých hráčů a hráček . V září proběhly pod vedením pana Hudce tradiční nábory dětí předškolního věku. Nově bylo vytvořeno družstvo Dorostu U18 a také tým Juniorek.
Po sportovní stránce byla připomenuta jarní záchrana A týmu v MSFL a jeho úspěšné tažení v podzimní části, kdy mu ve třetí nejvyšší soutěži patří nyní 5.místo. V Líšni nyní působí 4 týmy dorostu, které si ve svých soutěžích vedou velice dobře, pohybují se v horních patrech MSDL ( 2.liga)  a MSDD.  Z řad čtyř tymů žáků zaslouží pochvalu hlavně  kategorie U13, která úspěšně působí v žákovské lize, hraje vyrovnané zápasy s žáky mužstev první ligy, jako je Zbrojovka Brno, Slovácko, Olomouc, Zlín a Jihlava, po podzimu je pátá se ztrátou jednoho bodu na místo a   navíc vybojovala postup z kvalifikace do finálové části turnaje Ondrášovka cup. U přípravek nás hlavně těší velice široká základna dětí, nejpočetnější v širokém dalekém okolí. Malé fotbalisty a fotbalistky fotbal baví. Kromě řady turnajů nastupují v městských i krajských soutěžích a svýmy výkony patř&ia cute; mezi nejlepší týmy v každém ročníku.
S velkým ohlasem se neslo postavení a otevření nové sportovní haly na ZŠ Novolíšeňská, která  přispěje ke zkvalitnění zimní přípravy mladých líšeňských fotbalových nadějí. Nafukovací halu s umělou trávou využívají žáci místní školy, hráči SK Líšeň a široká veřejnost. Vše se podařilo zrealizovat díky podpoře vedení MČ Líšeň. Děkujeme.
Z plánů pro nejbližší měsíce náš oddíl čeká na jaře rekostrukce velkého hřiště s umělou trávou v areálu Kučerova 4, které je již nyní za zenitem své životnosti.
 
David Linger
 

Seznam reakcí na článek

Nikdo dosud nevložil žádný příspěvek. Buďte první.

Přidat reakci na článek
Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a text reakce na článek. Děkujeme.
*
* E-mail nebude zveřejněn
*
Ochrana proti robotům
 
Poslední úprava: 13. 12. 2017. Přečteno: 8072x.
Jméno Libuše Axmannová
E-mail axmannova@brno-lisen.cz
Telefon 544 424 825
*
*
*
* Ochrana proti robotům
 
Akce v Líšni