SALESKO - Stalo se .... , program na leden 2019

Stalo se

V Salesku bruslíme 
Začátkem prosince proběhlo zahájení a otevření kluziště. Otevřeno máme každou sudou hodinu (všední dny od 16.00 a od 18.00, o víkendu od 12.00, 14.00, 16.00 a 18.00). Bloky od 14.00 a od 16.00 bývají často vyprodané, na pohodové bruslení doporučujeme blok od 18.00.Pokud nevlastníte brusle, je možné si je v Salesku zapůjčit. Bližší informace na www.salesko.cz/kluziste .

Vázali jsme adventní věnce, navštívil nás Mikuláš a také jsme zdobili perníčky

věnce (28) Saleskoperníčky (2) Saleskoperníčky (1) Salesko

Tradičně jsme pro vás nachystali vyrábění adventních věnců.

Mikuláš s andělem navštěvovali v Salesku všechny programy po celý den. Povzbuzovali nás k dobrotě a laskavosti. Na vánočním stole nesmí chybět perníčky, a tak jsme se pustili do zdobení.

mikuláš (2) Saleskomikuláš (1) Salesko

Chystáme pro vás

31. 1. Oslava svátku Dona Boska

Srdečně vás zveme na oslavu svátku zakladatele salesiánů Dona Boska. Jako každý rok, i tentokrát se 31. ledna otevřou v Salesku stanoviště pro děti. Pojďte slavit společně s námi!

KLUB RODIČŮ A DĚTÍ

Karnevaly

Zveme vás na karnevalové odpoledne v sobotu a v neděli 19. a 20. ledna. Společně si užijeme tancování, soutěže, rej masek, malé tvoření a spoustu zábavy. Cena je 70,- Kč za každé dítě, které bude chtít vylosovanou cenu z tomboly. Vstup do Saleska od 15 hodin, začátek karnevalu v 15.30.
Těšíme se na vás! Vstupenky budou v prodeji na recepci Saleska od pondělí 7. ledna.

Zápis do aktivit pro rodiče s dětmi na druhé pololetí

Od 22. ledna bude probíhat zápis do aktivit Klubu rodičů a dětí na druhé pololetí. Aktuální nabídku zveřejníme na webu v průběhu ledna. Aktivity začnou v pondělí 4. února. Pro zápis je nutná registrace www.salesko.cz. Případné dotazy zodpovíme na mailu martina.kosikova@salesko.cz.
Příměstský tábor a florbalovo-fotbalové řádění o jarních prázdninách

Přijďte si s námi sportovně zařádit o jarních prázdninách do Saleska. Připravili jsme pro vás dva tábory, věková skupina 7-15 let. Těšit se můžete na florbal, fotbal, venkovní bruslení na ledě a další dobrodružství. Začínáme ráno v 8 hodin a končíme odpoledne v 16 hodin. Zajištěna bude strava - 2x svačina, pitný režim a oběd. Více na našem webu.

Saleskovétábory 2019připravujeme na léto. Od ledna 2019 se bude možné na naše příměstské a pobytové tábory se sportovním, výtvarným, zážitkovým či putovním zaměřením přihlašovat na www.salesko.cz. Kompletní nabídku a další informace najdete na webu Saleska.

Bruslíme za vysvědčení
Přines ukázat vysvědčení a bruslíš zadarmo. Nevztahuje se na půjčení bruslí. Platí pro všechny děti v obou bruslících časech ve čtvrtek 31. ledna. 

Seznam reakcí na článek

Nikdo dosud nevložil žádný příspěvek. Buďte první.

Přidat reakci na článek
Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a text reakce na článek. Děkujeme.
*
* E-mail nebude zveřejněn
*
Ochrana proti robotům
 
Poslední úprava: 11. 12. 2018. Přečteno: 4126x.
Jméno Libuše Axmannová
E-mail axmannova@brno-lisen.cz
Telefon 544 424 825
*
*
*
* Ochrana proti robotům