Nové hřiště pod Elplovou a výměna písku

Zpátky
Nové hřiště pod Elplovou a výměna písku

Přes léto jsme se hodně věnovali hřištím. Mezi ulicemi Elplovou a Zikovou jsme otevřeli zcela nové polyuretanové hřiště pro malé i větší děti, na kterém si mohou protáhnout tělo také dospělí. Hřiště si okamžitě získalo velkou oblibu, z čehož mám velkou radost.

Také jsme vyčistili všechna pískoviště a hřiště s pískovým povrchem, kterých máme v Líšni celkem 22. Byl odstraněn plevel a další nečistoty. A následně byla navezena vrstva nového písku. Tuto údržbu budeme provádět soustavně a písek měnit nebo kypřit každý rok, aby si děti mohly hrát v co možná nejčistším prostředí.

To ale pro letošek není všechno. Začátkem podzimu budeme instalovat nové prvky na tři další hřiště. Můžete těšit na nové průlezky na Strnadově a Štefáčkově, které budou podobné těm stávajícím. A také na novou atrakci – kolotoč – na hřišti pod Popelákovou. Zde na pomezí Nové a Staré Líšně postupně vytváříme atraktivní hřiště pro větší děti vedle stávajícího Rákosníčkova hřiště pro nejmenší.

Související články

Začíná druhá etapa rekonstrukce zahrady Dělňáku 12. 7. 2021 II. místostarosta Rekonstrukce zahrady Dělňáku
Vybudujeme nová parkovací místa v sídlišti 28. 6. 2021 Doprava II. místostarosta Parkovací dům Vlkova
Parkovací dům Vlkova – pozvánka na debatu 28. 6. 2021 Doprava II. místostarosta Parkovací dům Vlkova
Vernisáž výstavy soutěžních návrhů na novou podobu Náměstí Karla IV. 4. 6. 2021 Náměstí Karla IV. II. místostarosta Životní prostředí
Výsledky architektonické soutěže o návrh náměstí Karla IV. 6. 5. 2021 II. místostarosta Životní prostředí Náměstí Karla IV.
Představení výsledků architektonické soutěže pro rekonstrukci nám. Karla IV. 30. 4. 2021 II. místostarosta Životní prostředí Náměstí Karla IV.
PROGRAM PODPORY OKRASNÝCH ZÁHONŮ V BRNĚ-LÍŠNI 2021 7. 4. 2021 II. místostarosta Životní prostředí
Letní provoz mateřských škol a příměstských táborů v Líšni 26. 3. 2021 Život v Líšni Děti a rodina Školství
1 2 3 4 5 6
Poslední úprava: 10. 9. 2020.
Kontakt: Tomáš Hložánek,

Zašlete nám dotaz k této stránce nebo informace pro její doplnění: