Nové hřiště pod Elplovou a výměna písku

Zpátky
Nové hřiště pod Elplovou a výměna písku

Přes léto jsme se hodně věnovali hřištím. Mezi ulicemi Elplovou a Zikovou jsme otevřeli zcela nové polyuretanové hřiště pro malé i větší děti, na kterém si mohou protáhnout tělo také dospělí. Hřiště si okamžitě získalo velkou oblibu, z čehož mám velkou radost.

Také jsme vyčistili všechna pískoviště a hřiště s pískovým povrchem, kterých máme v Líšni celkem 22. Byl odstraněn plevel a další nečistoty. A následně byla navezena vrstva nového písku. Tuto údržbu budeme provádět soustavně a písek měnit nebo kypřit každý rok, aby si děti mohly hrát v co možná nejčistším prostředí.

To ale pro letošek není všechno. Začátkem podzimu budeme instalovat nové prvky na tři další hřiště. Můžete těšit na nové průlezky na Strnadově a Štefáčkově, které budou podobné těm stávajícím. A také na novou atrakci – kolotoč – na hřišti pod Popelákovou. Zde na pomezí Nové a Staré Líšně postupně vytváříme atraktivní hřiště pro větší děti vedle stávajícího Rákosníčkova hřiště pro nejmenší.

Související články

Pojďme společně posunout vzájemnou komunikaci ještě o kousek dál 8. 4. 2024 Propagace Líšně II. místostarostka Život v Líšni
Oslava 40. narozenin MŠ Neklež 19. 3. 2024 II. místostarostka Reportáže a videa o Líšni
Děti ukazují cestu a my bychom jim měli naslouchat 18. 12. 2023 II. místostarostka Děti a rodina Školství
V Líšni zasedalo studentské zastupitelstvo 13. 11. 2023 II. místostarostka Základní školy Reportáže a videa o Líšni
1 2 3 4 5 6 8
Poslední úprava: 10. 9. 2020.
Kontakt: Tomáš Hložánek,

Zašlete nám dotaz k této stránce nebo informace pro její doplnění:
Položky označené* jsou povinné.
Více o zpracování osobních údajů