Lipka spustila přihlašování na tábory - Jarní i letní

Zajímavý program plný zábavy a dobrodružství najdou děti v době jarních i letních prázdnin na Lipce. Již nyní můžete své děti přihlásit na některý z desítek táborů, příměstských i pobytových, které se konají na pěti pracovištích Lipky.
 
Jarní prázdniny proběhnou letos v termínu 13.–17. března a Lipka nabízí příměstské tábory na všech brněnských pracovištích. Na pracovišti Jezírko děti prožijí dobrodružný eskymácký příběh, čekají je všestranné hry a činnosti v předjarní přírodě i výtvarné a řemeslné tvoření. Na pracovišti Lipová vyrazí po stopách neznámého tvora, který vystrašil návštěvníky Wilsonova lesa, největšího brněnského lesoparku! Na tomto zoologicky zaměřeném táboře povedou děti stopařský deník a vyzkouší si i odlévání stop. Na pracovišti Kamenná čeká malé dobrodruhy doba ledová, mamuti a dovednosti přežití v terénu. A pracoviště Rozmarýnek pozve děti do starověkého Egypta splnit faraonův úkol. Podaří se jim zachránit celou zemi před zničením? Veškeré informace i přihlášky najdete na www.lipka.cz/tabory. 
 
Pokud už teď plánujete letní dovolenou, na stránkách www.lipka.cz/tabory najdete také širokou nabídku letních příměstských i pobytových táborů. Na děti čekají týdny plné nových zážitků a objevování, můžou se z nich stát malí indiáni, námořníci, detektivové anebo se mohou vydat na cestu časem. Navštíví pohádky i říši fantazie a budou rozvíjet své kulinářské, rukodělné nebo jazykové dovednosti. Z široké nabídky si vybere opravdu každý – neváhejte a přihlaste své děti včas, tábory se rychle plní.
 
 
Fotky: https://www.dropbox.com/sh/h42c8zhpc52b91j/AABdqfI6LNPEQ1nfOzpizeKaa?dl=0
 
 

Související články

Seznam reakcí na článek

Nikdo dosud nevložil žádný příspěvek. Buďte první.

Přidat reakci na článek
Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a text reakce na článek. Děkujeme.
*
* E-mail nebude zobrazen
*
 
Poslední úprava: 18. 1. 2017. Přečteno: 14085x.
Jméno Libuše Axmannová
E-mail axmannova@brno-lisen.cz
Telefon 544 424 825
*
*
*
* Ochrana proti robotům
 
Akce v Líšni