Letní příměstské tábory 2020 v LMŠ ZEMĚKVÍTEK

Na léto jsme pro vás připravili řadu táborů. Věk: pro děti do 7 let, cena 1500 Kčzazemi1 Zeměkvítek

Najdete nás v malebném prostředí  Marianského údolí naproti Zukalova mlýna. Přijďte nás navštívit a seznámit se blíže s prostředím školky a našimi pedagogy. Organizujeme klub maminek a dětí Zeměpoupě s pestrým programem (konkrétní termíny na vyžádání emailem, počet maminek s dětmi omezen). Můžete se těšit i na řemeslné dílny.

Více info na FB www.facebook.com/lesniskolkazemekvitek, www.zemekvitkov.cz, email: kvitek.skritek@gmail.com, Telefon:723264589

1] 7.-10.7 (6.7.pondělí státní svátek, cena 1200 Kč) Skřítek Zeměkvítek v tajuplném lese

Skřítkovo prázdninové dobrodružství nezačne nijak daleko. Ale i na první pohled obyčejný les skrývá mnohá tajemství. Co se ukrývá v korunách těch obrovských stromů? Co to neustále šustí v houští? Jaké kouzelné rostlinky to v lese rostou? Takové, ale i další záhady tajuplného lesa můžete se skřítkem objevit.

2] 13.-17.7. Zeměkvítek na návštěvě u Pejska a Kočičky

Máte rádi pohádky s Pejskem a Kočičkou? Co takhle s nimi strávit celý týden? Můžeme jim pomoci s jejich problémy, ale také se toho od nich hodně naučit. A samozřejmě společně zažijeme spousty zábavy.

3] 20.-24.7. Zeměkvítkovo pohádkové dobrodružství

Skřítek Zeměkvítek se vydává do pohádkové říše, kde se setká s princi a princeznami, čarodějnicemi a vodníky, ale hlavně se spoustu šikovných dětí, které se ničeho nebojí. Vydáte se se skřítkem na velké pohádkové dobrodružství?

4] 27.-31.7. Skřítek Zeměkvítek na plavbě s námořníky

Zeměkvítek se rozhodl odrazit od pevniny a vydal se objevovat svět se svými kamarády námořníky. Dobrých námořníků ale není nikdy dost a ještě pár se jich na palubu vejde . Kdo se nebojí obléci pruhované tričko a vyrazit na velkou plavbu plnou zajímavých setkání?

5] 3.-7.8. Zeměkvítek ve škole kouzel

Skřítek Zeměkvítek si nechce celé prázdniny jen hrát, také se chce něčemu naučit, proto se rozhodl navštívit školu kouzel, aby se naučil různé čáry máry, míchat lektvary a také užít si s kamarády čaroději spousty čarodějnické zábavy.

6] 10.-14.8. Zeměkvítkova tajuplná zahrada

Zeměkvítek se vrací na svoji zahrádku, která potřebuje i o prázdninách jeho péči. Ale ani na první pohled obyčejné zahrádce o zábavu nepřijdete. Zeměkvítkova zahrádka totiž skrývá nejedno tajemství a pro toho kdo o ni pečuje má i pěkná překvapení.

 

7] 17.-21.8. Zeměkvítkův týden s večerníčkem

Skřítek Zeměkvítek dostal skvělý nápad, co takhle místo chvilky před spaním zažít s večerníčkem celý týden? Večerníček přijede na svém kole a s ním i spousta pohádkových postaviček, které se na skřítka i jeho malé kamarády moc těší.

8] 24.-28.8. Zeměkvítkovo putování s dinosaury

Poslední skřítkova výprava nás zavede zpátky v čase, kdy po Zemi ještě místo ještěrek chodili velicí dinosauři a na nebi jsme mohli vidět velké pterodaktyly. Kdo by se na tyto krásné tvory také chtěl podívat, tak se může přidat do Zeměkvítkovi expedice…

 

LESNÍ MATEŘSKÁ ŠKOLKA ZEMĚKVÍTEK

Zeměkvítek tábory 2020Do naší lesní školky přijímáme děti 2-6 let po celý rok. Naše školka spojuje výhody klasické a lesní školky.  Nabízíme nové, plně vybavené zázemí, se sociálním zařízením a kuchyní, které splňuje hygienické předpisy. V prostorách školky mají děti kreativní hernu, stoly kde mohou tvořit nebo v klidu posvačit. Školní zahrada s herními prvky, terasa pro stolování a hry, pěstujeme s dětmi ovocné i okrasné rostliny.  Naučné procházky krásnou přírodou v okolí. Zkušení pedagogové, kteří se v menším kolektivu vašemu dítěti maximálně věnují. Rozvoj osobnosti s individuálním přístupem ke každému dítěti. Uplatňujeme metodu Respektovat a být respektován, využíváme prvky Montessori a Waldorfské pedagogiky. Denní program probíhá především v přírodě.

 

Skřítek Zeměkvítek mezi indiány

Další Zeměkvítkova výprava směřuje do indiánské vesnice. Indiáni skřítka i s jeho kamarády srdečně přijmou a naučí je některé ze svých mnoha indiánských dovedností, pomůžou s výrobou pérové čelenky a podělí se o krásnou melodii šamanských bubnů a tance kolem plápolajícího ohně.

zahradaslavnost Zeměkvítek

 

Seznam reakcí na článek

Nikdo dosud nevložil žádný příspěvek. Buďte první.

Přidat reakci na článek
Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a text reakce na článek. Děkujeme.
*
* E-mail nebude zveřejněn
*
Ochrana proti robotům
 
Poslední úprava: 10. 2. 2020. Přečteno: 859x.
Jméno Libuše Axmannová
E-mail axmannova@brno-lisen.cz
Telefon 544 424 825
*
*
*
* Ochrana proti robotům
 
Akce v Líšni
červenec
Po Út St Čt So Ne
1 2345
6789101112
1314151617 18 19
20212223242526
2728 29 3031
2020
Nejbližší akce: 18. 7. 2020