Divočina spolupracuje s Pastelkou

Zpátky
Divočina spolupracuje s Pastelkou

Lesní školka Divočina a Rodinné centrum Pastelka navázaly spolupráci, jejímž cílem je propojit komunity rodičů a nasdílet zkušenosti v oblasti rozvoje dětí převážně předškolního věku. “Začali jsme  jednodenním setkáním na příměstském táboře v Divočině v první polovině srpna,” uvedla ředitelka lesní školky Eva Kotyzová. “Po dni plném aktivit jsme si předali jsme dary a společně poseděli u ohně.”

V září bude spolupráce obou líšeňských spolků pokračovat společnou akcí pro veřejnost, která se uskuteční v zahradě zámku Belcredi. “V rámci Slavností rodiny se můžete těšit na divadlo, řemeslné i výtvarné dílny, taneční vystoupení a další zábavu. Letos je to první ročník, v budoucích letech bychom se rádi propojili i s dalšími organizacemi a ve Slavnostech rodiny pokračovali,” řekla Alena Stejskalová, ředitelka Pastelky.

Divočina organizovala během prázdnin šest turnusů příměstských táborů zaměřených na přírodní živly a hudbu, jichž se zúčastnilo více než sto dětí. “Tábory jsme měli úplně plné a proběhly úspěšně, ke spokojenosti dětí i rodičů,” oznámila Kotyzová. “Příští rok rozšíříme tábory o sportovní aktivity, jako je cyklistika nebo pohybové hry.”

Ani Pastelka v létě nezahálela. Pro děti od šesti do jedenácti let zorganizovala pět týdnů příměstských táborů. "Poznávali jsme okolí Líšně jako Indiáni nebo družina Robina Hooda, tančili jsme, včelařili a hráli si na detektivní kancelář komisaře Vrťapky," informovala Stejskalová. Dětská skupina Školka Pastelka otevřela pohádkové brány pro děti 3-5 let na 6 týdnů a Jesličky měliy pro nejmenší děti připraven pestrý program na 4 týdny. "Celkem jsme s radostí strávili letní týdny s více než 230 dětmi," doplnila Stejskalová.

Slavnosti rodiny

19. září 2020 od 14:00 do 19:00 v zahradě zámku Belcredi - spousta zábavy pro děti

 

Související články

Upozornění vlastníkům či uživatelům nemovitostí (pozemků) na potřebu ořezu, příp. odstranění dřevin 12. 1. 2022 Aktuality Bezpečnost Bydlení Život v Líšni
top Participativní rozpočet Dáme na Vás 5. 11. 2021 Starosta Život v Líšni
První lize bychom se nebránili, říká čerstvě sedmdesátiletý Karel Hladiš 1. 11. 2021 Život v Líšni Sport
Jak pomáhat nevidomým při sportu 31. 8. 2021 Spolky a sdružení Sport
Tenisový turnaj Jany Novotné 2021 21. 7. 2021 Sport Spolky a sdružení Reportáže a videa o Líšni
Revize katastru nemovitostí. 4. 5. 2021 Život v Líšni
Pastelka otevírá školku pro děti zaměstnanců zdravotnických zařízení a sociálních služeb 14. 4. 2021 Spolky a sdružení Školství
Okna Kotlanky ožila fotografiemi 30. 3. 2021 Kultura Život v Líšni
1 2 3 4 6 9 11
Poslední úprava: 2. 12. 2020.
Kontakt: Tomáš Hložánek,

Zašlete nám dotaz k této stránce nebo informace pro její doplnění: