Dispečink Brněnských vodáren a kanalizací je k dispozici nonstop

Zpátky

Přestala vám téci studená voda, má nízký tlak, nebo došlo ke změně v kvalitě vody, voda má například jinou barvu? Nezdržujte se pátráním po informacích na profilech vašich přátel na sociálních sítích. Pokud se informace nedozvíte na webových stránkách vodáren -  www.bvk.cz, pak volejte Centrální vodohospodářský dispečink Brněnských vodáren a kanalizací na čísle 543 212 537.

Jeho specialisté zajišťují nepřetržitou 24hodinovou službu jak ve všední dny, tak i o sobotách, nedělích, svátcích. Jsou připraveni vám pomoci, pokud se problém týká služeb poskytovaných brněnskými vodárnami.

Rádi vám odpoví na vaše otázky  a v případě, že jde o problém poskytovaných služeb, jsou schopni podniknout konkrétní kroky pro jeho odstranění. Například pokud vám teče doma z kohoutku rezavá voda, vyšlou na místo pohotovostní četu, která, pokud je příčina na veřejném vodovodu, zajistí zjednání nápravy. Může však nastat situace, že k „zabarvení“ vody dochází až v nemovitosti, ve vnitřních instalacích. V takovém případě je potřeba kontaktovat majitele či správce nemovitosti. Nezřídka se totiž stává, že pitná voda získá „rezavé zabarvení“ právě zde.

Brněnská pitná voda má ty nejlepší parametry, které s přehledem odpovídají všem zákonným normám. Pečlivá kontrola její kvality probíhá pravidelně na zdrojích vody, ve veřejné vodovodní síti a stejně tak u zákazníků. Společně s akreditovanou laboratoří brněnských vodáren ji vyhodnocuje také Krajská hygienická stanice. Odborná péče expertů brněnských vodáren je průběžně věnována monitoringu celé vodovodní sítě. Díky využívání moderních technologií a inovacím  v této oblasti patří Brněnské vodárny a kanalizace dlouhodobě mezi republikové lídry ve snižování ztrát vody.

Mácova DN 100 e

Související články

Povolení vstupu do plochy veřejné zeleně (zvláštní užívání zeleně) 21. 9. 2022 Životní prostředí
Fakta o výstavbě mezi ulicemi Zikova - Elplova 29. 8. 2022 Bydlení Starosta Stavební řízení Životní prostředí
Upozornění na zvýšené riziko požárů 25. 7. 2022 Životní prostředí Ochrana přírody
Červen – měsíc myslivosti 6. 6. 2022 Život v Líšni Životní prostředí
Blokové čištění v Líšni 2022 21. 2. 2022 Doprava Životní prostředí
Novinky v lokalitě Jedlého parku 9. 12. 2021 Starosta Životní prostředí Reportáže a videa o Líšni
Aktuální informace ke kotlům na pevná paliva 24. 11. 2021 Životní prostředí
1 2 3 4 5 7 9
Poslední úprava: 28. 1. 2022.
Kontakt: Libuše Axmannová, , tel.: 544424825

Zašlete nám dotaz k této stránce nebo informace pro její doplnění:
Položky označené* jsou povinné.
Více o zpracování osobních údajů