Dispečink Brněnských vodáren a kanalizací je k dispozici nonstop

Zpátky

Přestala vám téci studená voda, má nízký tlak, nebo došlo ke změně v kvalitě vody, voda má například jinou barvu? Nezdržujte se pátráním po informacích na profilech vašich přátel na sociálních sítích. Pokud se informace nedozvíte na webových stránkách vodáren -  www.bvk.cz, pak volejte Centrální vodohospodářský dispečink Brněnských vodáren a kanalizací na čísle 543 212 537.

Jeho specialisté zajišťují nepřetržitou 24hodinovou službu jak ve všední dny, tak i o sobotách, nedělích, svátcích. Jsou připraveni vám pomoci, pokud se problém týká služeb poskytovaných brněnskými vodárnami.

Rádi vám odpoví na vaše otázky  a v případě, že jde o problém poskytovaných služeb, jsou schopni podniknout konkrétní kroky pro jeho odstranění. Například pokud vám teče doma z kohoutku rezavá voda, vyšlou na místo pohotovostní četu, která, pokud je příčina na veřejném vodovodu, zajistí zjednání nápravy. Může však nastat situace, že k „zabarvení“ vody dochází až v nemovitosti, ve vnitřních instalacích. V takovém případě je potřeba kontaktovat majitele či správce nemovitosti. Nezřídka se totiž stává, že pitná voda získá „rezavé zabarvení“ právě zde.

Brněnská pitná voda má ty nejlepší parametry, které s přehledem odpovídají všem zákonným normám. Pečlivá kontrola její kvality probíhá pravidelně na zdrojích vody, ve veřejné vodovodní síti a stejně tak u zákazníků. Společně s akreditovanou laboratoří brněnských vodáren ji vyhodnocuje také Krajská hygienická stanice. Odborná péče expertů brněnských vodáren je průběžně věnována monitoringu celé vodovodní sítě. Díky využívání moderních technologií a inovacím  v této oblasti patří Brněnské vodárny a kanalizace dlouhodobě mezi republikové lídry ve snižování ztrát vody.

Mácova DN 100 e

Související články

UPOZORNĚNÍ VLASTNÍKŮM ČI UŽIVATELŮM NEMOVITOSTÍ (POZEMKŮ) NA POTŘEBU OŘEZU, PŘÍP. ODSTRANĚNÍ DŘEVIN 7. 11. 2023 Bezpečnost Život v Líšni Životní prostředí Ochrana přírody
Umístění kontejnerů na bioodpad 2023 2. 11. 2023 Život v Líšni Životní prostředí Odpady
Zveřejnění znaleckých posudků pro kácení stromů 2022/2023 2. 3. 2023 Životní prostředí Veřejný prostor a údržba
Práce na Strategickém plánu rozvoje městské části Brno-Líšeň pokračují 27. 2. 2023 Život v Líšni O Líšni Líšeňské noviny Diskuze s občany Životní prostředí
Blokové čištění v Líšni 2023 22. 2. 2023 Doprava Životní prostředí
Na neudržované stezce mezi Líšní a Podolím proběhl Mikulášský úklid 7. 12. 2022 Životní prostředí
Povolení vstupu do plochy veřejné zeleně (zvláštní užívání zeleně) 21. 9. 2022 Životní prostředí
Fakta o výstavbě mezi ulicemi Zikova - Elplova 29. 8. 2022 Životní prostředí Bydlení Starosta Stavební řízení
1 2 3 4 5 7 9
Poslední úprava: 28. 1. 2022.
Kontakt: Libuše Axmannová, , tel.: 544424825

Zašlete nám dotaz k této stránce nebo informace pro její doplnění:
Položky označené* jsou povinné.
Více o zpracování osobních údajů