Zhodnocení mikulášského turnaje ve volejbale

Zpátky

V sobotu 4.12. se uskutečnil jubilejní XX. ročník turnaje v rekreačním volejbale mixů ( 2 ženy, 4 muži ), pořádaného TJ Sokol Líšeň a sportovní komisí UMČ Líšeň.

Při slavnostním zahájení byla všem nastoupeným družstvům předána mikulášská nadílka. Nadílka byla zajištěna líšeňskou radnicí a svatým Mikulášem. S nadílkou byli všichni spokojeni.
Potvrdilo se, že kdo si hraje nezlobí !
Nadílka a chutný guláš pořadatelů přispěli k tomu, že sportovci mohli v průběhu urputných bojů doplňovat tak potřebné kalorie  a vitamíny. Kapitánky jednotlivých družstev složily před zahájením bojů slib, že turnaj prožijeme  ve veselé předvánoční náladě, a to také bylo beze zbytku splněno ! Turnaj se odehrál v kategorii juniorů a veteránů. Vítězové získali třpytivý pohár a medaile věnované sportovní komisí ÚMČ Líšeň.
V kategorii veteránů slavilo vítězství naše družstvo Sokolu Líšeň ! Hráči podali nadšený a obětavý výkon, a mohou být příkladem našemu mužstvu juniorů, kteří bohužel nepostoupili ze základní skupiny.
Proto apeluji na volejbalově orientované Líšňáky, aby neotáleli a přišli posílit naše řady. Trénujeme každý čtvrtek od 20 hod. a neděli od 18 hod. v líšeňské sokolovně.

Z turnaje nakonec odcházeli všichni zdravě protažení a v dobré náladě, což je v předvánočním shonu příjemná změna a všem ji vřele doporučuji !

F.K.

Mikulášský_turnaj_1

Zahajovací nástup družstev

Mikulášský_turnaj_2

Vítězné mužstvo veteránů Sokolu Líšeň v sestavě: Franta, Jarek, Věra, Jirka, Eva a Petr