Sdružení obrany spotřebitelů - Asociace

Zpátky
Sdružení obrany spotřebitelů - Asociace

Máte při nákupech problémy s reklamacemi a nevíte, jak je řešit?

Zajímá vás, jak je to s odstoupením od smlouvy? Prodejce vás odbývá a není s ním řeč? Nevíte si rady? 

Pomůžeme Vám při obraně před podvodnými společnostmi a jejich triky! Poradíme Vám s Vašimi problémy, které se týkají služeb (např. telekomunikací, dodavatelů energií, smluv o dílo), nájemních vztahů, jak se vyznat v chaosu kolem zdravotnictví, při nákupech bezpečných hraček i oblečení pro děti a zodpovíme všechny Vaše otázky týkající se spotřebitelské problematiky. Pomůžeme Vám zorientovat se ve Vašich právech, poskytneme Vám rady, jak postupovat a jak se bránit proti nezákonnému postupu některých prodejců.
Navštivte bezplatnou osobní poradnu Sdružení obrany spotřebitelů - Asociace na adrese Mečová 5 v Brně, která je pro vás otevřena od pondělí do čtvrtka v době od 14 do 17 hod. Těšíme se na vaši návštěvu!

Od 1. 3. 2013 zajišťujeme na základě Vašich požadavků také další bezplatné poradenství v oblasti sociální (dávky a další sociální poradenství) a v oblasti rodině-právní. Specialista na tuto oblast bude přítomen každé úterý v době od 10 do 17 hod. S ohledem na velký zájem je potřeba se dopředu objednat na tel. 900 10 10 10 (10,-Kč/min.)

Naši odborní právní poradci jsou Vám k dispozici také na telefonní lince 900 10 10 (10,-Kč/min.) a to od 1. března 2013 každý všední den od 9 do 18 hodin.

Podrobné informace o nás najdete na našich webových stránkách: www.asociace-sos.cz

Jsme tu pro Vás a pomůžeme Vám!

Gerta Mazalová,
předsedkyně Sdružení obrany spotřebitelů – Asociace

Sdružení obrany spotřebitelů Jihomoravského kraje
Mečová 5
602 00 Brno

 

Související články

Aktuálně ke koronaviru 15. 6. 2021 Aktuality Bezpečnost Zdravotnictví
Pokračujme dále s distribucí roušek pro občany, kteří si je nemohou zajistit vlastními silami 6. 4. 2020 Bezpečnost Zdravotnictví
Poradní sbor starosty pro zmírnění ekonomických dopadů v souvislosti s opatřeními Vlády ČR proti šíření koronaviru 31. 3. 2020 Bezpečnost Sociální služby Aktuality
Nový portál chcipomoct.cz pomáhá koordinovat dobrovolníky 23. 3. 2020 Bezpečnost Spolky a sdružení
Zrušení akce - farmářské trhy do odvolání 11. 3. 2020 Bezpečnost Farmářské trhy
JAK PŘEDCHÁZET POŽÁRŮM OD SVÍČEK A ZÁBAVNÍ PYROTECHNIKY 5. 12. 2016 Bezpečnost
1 2
Poslední úprava: 27. 3. 2013.
Kontakt:

Zašlete nám dotaz k této stránce nebo informace pro její doplnění: