Divočina se loučí s novým ředitelem KCL

Zpátky
Divočina se loučí s novým ředitelem KCL

V březnu se pustí do práce ředitel KCL Michal Kročil, který tak ukončí svoje působení v lesním klubu Divočina. "V uplynulých dvou letech byl klíčovou postavou naší organizace a bude nám profesně i lidsky obrovsky chybět. V novém působišti mu přejeme hodně úspěchů, Líšeň si nemohla vybrat lepšího člověka," říká Eva Kotyzová, ředitelka lesní školky z areálu na konci ulice Střelnice.

"Po pěti letech prožitých v lesních školkách a po deseti letech pedagogické práce se profesně vracím do oblasti, v níž jsem dříve již poměrně dlouho působil a kterou jsem vystudoval jako obor na vysoké škole. Vracím se tak k práci, která mě v minulosti těšila a naplňovala," napsal v dopise dětem a rodičům na rozloučenou Michal Kročil.

Jeho místo v Divočině zaplní zkušené pedagožky Divoké školy pro školáky vzdělávané doma a Divočákova pelíšku pro nejmenší. "Naše děti budou i nadále v těch nejlepších rukou," těší Kotyzovou.

Divočina se v zimních dnech připravuje na letní sérii příměstských táborů pro děti od čtyř do dvanácti let. "Během července a srpna bude k dispozici sedm týdenních turnusů, každý z nich má speciální téma i program," informuje Alena Kuklová, koordinátorka aktivit Divočiny. Na pohybového Sporťáka, dobrodružné Z pohádky do pohádky nebo řemeslné A je to! můžete svoje děti hlásit na webu divocinalisen.cz už v těchto dnech.

Veronika Hložánková

Související články

Dejte o sobě vědět, pozvánka na setkání. 6. 6. 2022 Spolky a sdružení Oprava Orlovny LN-Spolky a sdružení
Nábor do taneční skupiny Mystery 6. 6. 2022 Život v Líšni LN-Spolky a sdružení
Červen – měsíc myslivosti 6. 6. 2022 Život v Líšni Životní prostředí
Komu zvoní hrana!? Územnímu plánu… 1. 6. 2022 Život v Líšni Starosta LN-Životní prostředí a veřejný prostor
Fotbalisté skončili čtvrtí. Hráčům patří obdiv, říká trenér 31. 5. 2022 Život v Líšni Sport SK Líšeň
Web Líšně se otevře školám, spolkům a dalším organizacím 23. 5. 2022 Spolky a sdružení
DO TANCE? JEDINĚ S RADOSTÍ! 16. 5. 2022 Spolky a sdružení LN-Kultura LN-Spolky a sdružení
top Pozvánka na diskuzní setkání ke Strategickému plánu rozvoje MČ Brno-Líšeň 2024–2033, na den 18.5.2022 5. 5. 2022 Propagace Líšně Starosta Život v Líšni
1 2 3 4 7 9 12
Poslední úprava: 1. 2. 2021.
Kontakt: Tomáš Hložánek,

Zašlete nám dotaz k této stránce nebo informace pro její doplnění:
Položky označené* jsou povinné.
Více o zpracování osobních údajů