Zpráva o konaném závodu v moderní gymnastice " BABY CUP"

Zpátky

V sobotu 23. 3. 2013 se v Líšni uskutečnil již 19. ročník závodu v moderní gymnastice

BABY CUP pořádaný oddílem SPORT CENTRUM BRNO-LÍŠEŇ.

Stejně jako každý rok, i letos to byl pro líšeňskou moderní gymnastiku velký den, protože se k nám sjelo z celé republiky přes 150 závodnic z 15 různých oddílů. Výkony děvčat byly velmi povedené, a tak jsme se mohli těšit z příjemně stráveného dne s naším krásným sportem. Líšeňské gymnastky se ve velké konkurenci také rozhodně neztratily. Nejlépe se vedlo Terezce Balážové, která se umístila na pěkném 6. místě ve velmi početné kategorii, kde své síly měřilo 25 děvčat. Velmi nás potěšila také Hanka Brožková, která ve své kategorii dokonce získala bronzovou medaili. Pro mnohá naše děvčátka byl tento závod premiérou, která myslím vyšla na výbornou.
Tímto bych za oddíl ráda pogratulovala všem malým i velkým gymnastkám k jejich výkonům a také poděkovala rodičům za velkou pomoc při přípravě závodu. Doufáme, že i příští ročník našeho závodu se ponese v podobně úspěšném duchu.