Výsledky tenisového turnaje ve dvouhře 2015

Zpátky

V sobotu 13.6.2015 uspořádal Tenisový klub Líšeň ve spolupráci se Sportovní komisí ÚMČ Brno-Líšeň a TC Gaudeo Brno 8. ročník tenisového turnaje neregistrovaných hráčů, a to stejně jako vloni, ve dvouhře.
Velké vedro, které panovalo po celý den v areálu SPORT CENTRA GAUDEO na ulici Střelnice, u lesního lomu v Líšni, vedlo pořadatele k úpravě hracího systému turnaje. Vzhledem k velkému předpokládanému počtu zápasů se všechna utkání hrála na jeden vítězný set. Na turnaji se sešli hráči různého věkového složení, mezi účastníky byla také jedna žena.
Hráči byli vylosováni do skupin, ve kterých hrál každý s každým. Po odehrání všech zápasů ve skupinách postoupilo nejlepších osm účastníků do čtvrtfinále, kde se dále hrálo vyřazovacím způsobem až do konce turnaje. Turnaj se dohrával až do konečného pořadí, každý po jeho skončení věděl, na kolikátém místě skončil.

Čtvrtfinálové dvojice tvořili hráči: Jeřábek - Jelínková, Koudelka – Slezák, Breicetl M. – Tůma a Komorník - Mimráček. Po jejich vzájemných soubojích zůstali v semifinále Jeřábek – Koudelka a Breicetl M. – Mimráček. Do finále se probojovali Jeřábek s Mimráčkem a o třetí místo si zahráli Koudelka s Martinem Breicetlem.
Vítězem turnaje se stal Jeřábek, který porazil Mimráčka 6 : 1, boj o třetí místo získal pro sebe Koudelka po vítězství nad M. Breicetlem 6 : 4.

Konečné pořadí turnaje:

1. Vladimír Jeřábek
2. Václav Mimráček
3. Robert Koudelka
4. Martin Breicetl

Pro účastníky turnaje připravili pořadatelé zpestření ve formě občerstvení – tradičně opékání špekáčků. Hráči na prvních třech místech obdrželi po skončení turnaje věcné ceny.