Poohlédnutí za uplynulou sezónou SK PROVO BRNO

Zpátky
Poohlédnutí za uplynulou sezónou SK PROVO BRNO

Potlesk, děkovaní a dárky, tak končí  velice úspěšná sezóna moderní gymnastiky a mažoretek.

Zakončena byla na červnové akademii v Dělnickém domě v Líšni. Naše gymnastky trávily skoro každý víkend na domácích i mezinárodních závodech, kde sklízely jeden úspěch za druhým.
Podzimní měsíce byly ve znamení společných pódiových skladeb. Poprvé se na závodním koberci objevily i naše nejmenší závodnice - ročník 2006/2007. Svoji premiéru měly v listopadu na závodech ve Vyškově, kde vzbudily nevídaný potlesk. Stejně tak i děvčata ročník - 2002/2003 a 2004/2005, která vybojovala  krásné  4. místo v Zubří a  5. místo v Brně. Po ukončení podzimní sezóny se náš oddíl jel odreagovat na zimní soustředění na hory, kde jsme se naučili jízdě na lyžích i na snowboardu.
V jarních měsících probíhaly  přípravy soutěžních sestav jednotlivkyň. Gymnastky trénují individuální soutěžní sestavy s náčiním či bez náčiní. Od ledna do června jsme procestovaly po závodních kobercích skoro celou republiku a úspěchy jsou tu! Postupně jsme obsadily všechny tři stupně vítězů a některé hned opakovaně. Děkovat můžeme poslednímu a jednomu z nejdůležitějších závodů, z kterého se chlubíme vítězkou Jihomoravské soutěžní oblasti 2012. Na různých akcích nás reprezentovaly gymnastky se skladnou Malý Budha. Také naše nejmladší i nejstarší mažoretky seúčastní mnoha propagačních, společenských, sportovních a kulturních akcí. Naše nejstarší mažoretky LADIES LEADERS pravidelně vystupují na akcích, jako jsou například plesy, promo akce nebo na brněnském výstavišti. Na začátku sezóny 2011/2012 bylo založeno oddělení MAŽORETKY TESS a už se i ony zúčastnily mnoha vystoupení na reprezentaci našeho oddílu. Pro obrovský zájem se otevírají stále nová oddělení.
O prázdninách jsme si užívali sluníčka a volna. Avšak již na konci srpna jsme se všichni sešli na letním soustředění, na kterém se skládají skladby na následující sezónu. Rozvíjeli jsme naše fyzické zdatnosti, ale i utužovali kolektiv pomocí různých tematických her a ostatních kolektivních sportů.

Nové členky do našeho dobrého kolektivu SK PROVO BRNO, který stojí  při sobě, podporuje se a těší se na nové kamarádky přijímáme v průběhu celého školního roku. Více informací o našem oddíle na www.skprovo.com.

Strnadová Dita 

Související články

Silvestrovský pochod 2015 - vzpomínka 11. 1. 2016 Sport - archiv
Vyhodnocení turnaje neregistrovaných ve stolním tenisu 23. 11. 2015 Sport - archiv
Výsledky tenisového turnaje ve dvouhře 2015 15. 6. 2015 Sport - archiv
Výsledky přehazované žáků 2. a 3. tříd 11. 5. 2015 Sport - archiv
Zhodnocení akce "Spalování tuků" 4. 5. 2015 Sport - archiv
Výsledky turnaje ve stolním tenisu 20. 2. 2015 Sport - archiv
Silvestrovský pochod 2015 - silvestrovská ohlédnutí 12. 1. 2015 Sport - archiv
Prosincové cvičení pro ženy 7. 1. 2015 Sport - archiv
1 2 3 4 5 7 9
Poslední úprava: 19. 9. 2012.
Kontakt:

Zašlete nám dotaz k této stránce nebo informace pro její doplnění: