SK Líšeň v moravských soutěžích - podzim 2020

Zpátky
SK Líšeň v moravských soutěžích - podzim 2020

Řídící komise FAČR pro Moravu ukončila podzimní část soutěží předčasně a tak na jaře čekají líšeňské mládežníky větší porce zápasů. Podívejme se, jak si jednotlivé týmy SK Líšeň v moravských soutěžích vedly.

Moravskoslezská dorostenecká liga, starší: U19 (trenér Vladimír Michal)

Pod novým trenérem, bývalým obráncem Zbrojovky, se tým drží v polovině tabulky. Se ziskem 13 bodů je osmý se ztrátou 12 bodů na vedoucí Sigmu Olomouc B, kterou se Líšni podařilo na domácí půdě těsně před uzavřením soutěže porazit 5:3. Na domácí půdě podlehla Líšeň jen Kroměříži (v tabulce páté). Z venku přivezla jen výhru z Ostravy nad Vítkovicemi (v tabulce desáté). Chlapci doma střídali hřiště v Blažovicích, trávu a umělku v Líšni. Celkem nastoupilo 22 hochů. Nejčastěji byli na hřišti Marek Daněk, Lukáš Hovězák, Filip Chládek, Štěpán Sáček a Jiří Vlach. Střelci: Skočovský 6, Chládek 4.

Moravskoslezská dorostenecká liga, mladší: U17 (trenér Petr Krahulec)

Mladší dorostenci přezimují na devátém místě se ziskem 12 bodů. Ztráta na vedoucí Sigmu je 15 bodů. Líšeň vyhrála doma jen dva zápasy. Porážky přišly od Hlučína, Zlína B a Sigmy Olomouc B. Venku vyhráli hoši nad Vítkovicemi a Prostějovem. Nejčastěji si zahráli Denis Galia, Kryštof Kadeřávek a Jiří Juránek. Na hřišti se vystřídalo 22 hochů. Střelci: Kadeřávek 6, Zvejška 3. 

Moravskoslezská dorostenecká divize, skupina D, starší: U19B (Trenér Jaroslav Nádeníček)

Líšeň odehrála jen 6 zápasů. Nasbírala 15 bodů a je na třetím místě. Tabulku vede Sparta Brno s 22 body, ale má proti Líšni dva zápasy k dobru. Líšeň prohrála jen jedno utkání v Přibyslavicích s Třebíčí. Domácí hřiště měli chlapci v Blažovicích. Celkem nastoupilo 21 hráčů. Nejčastěji byli na hřišti Jan Drábek, Ondřej Štolba, Oleksander Pudinec a Marek Psota. Střelci: Tipoas 6, Rajčynec 4.

Moravskoslezská dorostenecká divize, skupina D, mladší: U17B (trenér Jiří Šrámek)

Družstvo se s 9 body drží na osmé příčce. Ztráta na vedoucí Třebíč je 15 bodů, ale nutno připomenout, že tým v čele tabulky má o tři zápasy sehraných více. Podobně jsou na tom všechny celky před B týmem Líšně s výjimkou Jihlavy B. Šrámkovi svěřenci přivezli výhry z Bedřichova a Havlíčkova Brodu, doma podlehli Svratce Brno. Nejčastěji byli na hřišti Denis Špilka, Jan Jahůdka, Šimon Mitáček, Adam Hřiba a Robin Kosík. Celkem nastoupilo 20 hráčů. Střelci: Jahůdka 4, Hochman 3. 

Moravskoslezská žákovská divize U15, skupina D: U15 (trenér Josef Novák)

Družstvo, hrající své zápasy na trávě v Podolí, je v tabulce na druhém místě s dvoubodovou ztrátou na FŠ Třebíč. Právě s Třebíčí (2:5) utrpěla Líšeň jedinou ztrátu doma. Plný bodový zisk přivezla Líšeň z Komárova, kde hraje Sparta a z Vyškova. Na hřišti se vystřídalo 21 hráčů. Nejčastěji na něm pobyli Erik Čábelka, Jiří Kosmák, Michael Povolný a Filip Řezník. Střelci: Benčík 9, Kříž 7, Hochman a Řezník 4.

Moravskoslezská žákovská divize U14, skupina D: U14 (trenér Martina Šperková)

Líšeň si drží druhou příčku o dva body zpět za Znojmem. Na domácí půdě v Podolí vyhrála všechny zápasy. Venku podlehla jen vedoucímu Znojmu. Celkem si zahrálo 19 hochů. Nejčastěji byli na hřišti Roberto Da Costa, Jakub Komárek, Aleix Suchomel. Střelci: Da Costa 19, Hotový 14, Suchomel 5, Václavík 4.

Sportovní střediska mládeže U13, skupina jih: U13 (trenér Miroslav Illa)

Po první třetině soutěže je Líšeň, hrající své zápasy v Podolí, na 14. místě se ziskem 6 bodů. Porazila jen Havlíčkův Brod a Spartu Brno. Venku nezískala ani bod. Na hřišti se vystřídalo 14 chlapců. Všechny zápasy absolvovali Kryštof Brabec, Filip Dobeš, Tobiáš Doležal, Tomáš Führich, Ondřej Klika, Jakub Körner, Marian Růžička, Oliver Šťovčík a Josef Švejda. Střelci: Dobeš 6, Brabec, Körner a Švejda 5. 

Sportovní střediska mládeže U12, skupina jih: U12 (trenér Jiří Sýkora)

Chlapci přezimují s 15 body na sedmé pozici. Doma v Podolí vyhráli všechny čtyři zápasy. Z venku z pěti zápasů přivezli jen jednu výhru z Letovic, kde hrají Boskovice. Zahrálo si 19 hochů. Všechny zápasy absolvovali Michal Chvilíček, Eduard Kešner, Petr Lačňák, Matouš Lopour, Patrik Nimrichter, Kryštof Sotolář a Vojtěch Šachl. Střelci: Nimrichtr 18, Zelníček 16, Ivanyna 6, Keršner, Sotolář 5.

Moravskoslezská divize žen, skupina C: ženy B (trenér Pavel Kúkol)

V pěti zápasech dokázala rezerva Líšně jen jednou vyhrát. Celkově je mezi osmi celky šestá se 4 body. Doma na umělém trávníku porazila jen společné družstvo Jevišovice-Mikulovice. Bod přivezla z Třebíče. Zahrálo si 25 hráček. Nejčastěji Lenka Helleportová, Lucie Mičínová a Martina Šperková. Střelkyně: Drewniaková 2.

2.liga dorostenek – Morava: WU19 (trenér Zdeněk Rotrekl)

Dorostenky Líšně využívaly především umělý trávník, jednou hrály v Ochozu u Brna. V tabulce jsou mezi pěti účastníky na třetím místě s devíti body. Doma podlehly pouze Sigmě Olomouc, z venku přivezly výhru z Lužkovic, kde hraje Zlín.  Všechny zápasy odehrály Johanka Chodilová, Denisa Kalasová, Lucie Lukáčová, Markéta Nováková, Kateřina Rotreklová a Beata Skoumalová. Nastoupilo celkem 16 hráček. Střelkyně: Chodilová 9, Rotreklová 5, Drewniaková 3.

Miloslav Vlašic

 

Související články

SK Líšeň slaví 100 let. Přijďte je s námi oslavit! 10. 6. 2024 SK Líšeň
Běh pro Julii v Líšeňské rokli 3. 6. 2024 Život v Líšni Sport Reportáže a videa o Líšni
Novinky z SK Líšeň pro jaro 2024 3. 4. 2024 SK Líšeň Reportáže a videa o Líšni
Turnaj dětí a mládeže dne 3.9.2023 16. 6. 2023 Sport
Tenisový turnaj dětí a mládeže 2022 27. 9. 2022 Sport
Ženské týmy SK Líšeň vyhlížejí novou sezonu 19. 9. 2022 Spolky a sdružení SK Líšeň
Tréninky florbalu v Líšni 5. 9. 2022 Spolky a sdružení Sport
Září měsíc náborů SK Líšeň 29. 8. 2022 SK Líšeň
1 2 3 4 5 7 9
Poslední úprava: 1. 12. 2020.
Kontakt: Tomáš Hložánek,

Zašlete nám dotaz k této stránce nebo informace pro její doplnění:
Položky označené* jsou povinné.
Více o zpracování osobních údajů