Nové hřiště pod Elplovou a výměna písku

Zpátky
Nové hřiště pod Elplovou a výměna písku

Přes léto jsme se hodně věnovali hřištím. Mezi ulicemi Elplovou a Zikovou jsme otevřeli zcela nové polyuretanové hřiště pro malé i větší děti, na kterém si mohou protáhnout tělo také dospělí. Hřiště si okamžitě získalo velkou oblibu, z čehož mám velkou radost.

Také jsme vyčistili všechna pískoviště a hřiště s pískovým povrchem, kterých máme v Líšni celkem 22. Byl odstraněn plevel a další nečistoty. A následně byla navezena vrstva nového písku. Tuto údržbu budeme provádět soustavně a písek měnit nebo kypřit každý rok, aby si děti mohly hrát v co možná nejčistším prostředí.

To ale pro letošek není všechno. Začátkem podzimu budeme instalovat nové prvky na tři další hřiště. Můžete těšit na nové průlezky na Strnadově a Štefáčkově, které budou podobné těm stávajícím. A také na novou atrakci – kolotoč – na hřišti pod Popelákovou. Zde na pomezí Nové a Staré Líšně postupně vytváříme atraktivní hřiště pro větší děti vedle stávajícího Rákosníčkova hřiště pro nejmenší.

Související články

Tenisový turnaj dětí a mládeže - neděle 4. 9. 2022 12. 8. 2022 Sport Děti a rodina
Aktuality II. místostarosty 27. 6. 2022 II. místostarosta
Městská část Brno-Líšeň nabízí k pronájmu prostory pro provoz kavárny (včetně venkovní zahrádky) v objektu Klajdovská 28 (Dělňák) 18. 5. 2022 II. místostarosta Rekonstrukce zahrady Dělňáku
Nová zahrada Dělňáku se v půli května otevře lidem 12. 5. 2022 II. místostarosta Rekonstrukce zahrady Dělňáku
Adventní darování krve u sv. Anny, dne 6.–17.12.2021 2. 12. 2021 II. místostarosta Zdravotnictví
Informace z očkovacího centra Brno Slatina 15. 11. 2021 Zdravotnictví II. místostarosta
1 2 3 4 6 7
Poslední úprava: 10. 9. 2020.
Kontakt: Tomáš Hložánek,

Zašlete nám dotaz k této stránce nebo informace pro její doplnění:
Položky označené* jsou povinné.
Více o zpracování osobních údajů