Ženské týmy SK Líšeň vyhlížejí novou sezonu

Zpátky

Naše dívčí a ženské týmy vyhlížejí novou sezonu plnou očekávání. Ligové ženy před sebou budou mít nelehký úkol – obhájit bronzovou pozici z loňského roku. A není tajemstvím, že by rády aspirovaly i na vyšší pozice, které by jim zajistily postup do první ligy. Divizní tým žen potřebuje stabilizovat kádr, aby byl pro ligový tým podporou. Tým juniorek setrvává ve druhé nejvyšší lize, kde bude mít letos jasný úkol – být první a postoupit tak do první ligy. Tým je sehraný z několika předchozích sezon, působí u něj i nadále stejný realizační tým, takže věříme, že se jim tento úkol podaří zdárně splnit. U žákyň nastaly velké změny v realizačních týmech – starší žákyně přebrala Eliška Houšťová, která bylo loňskou sezonu u žákyň mladších. Mladší žákyně bude nově vést jako hlavní trenérka Tünde Viktória Kaiser, která se trenérsky osvědčila předchozí sezony u mladší přípravky. Obě dvě kategorie žákyň budou i nadále hrát první ligu. Nejmladší naše dívčí kategorie – přípravky zůstávají pod zkušenou trenérkou Martinou Šperkovou a i v této sezoně budou usilovat ve svých zápasech ponejvíce o radost ze hry a sbírání zkušeností a herních dovedností.

Všechny naše kategorie absolvovaly v srpnu svá soustředění, kde se stmeloval kolektiv s nově příchozími hráčkami, ale také pilovaly fotbalové dovednosti. Letní přípravu si ještě naše týmy žákyň a přípravky zpestří dvěma Otevřenými tréninky. První z nich proběhne ještě v srpnu v pondělí 29. 8., druhý je v plánu v září 12. 9. Oba tyto tréninky je možné navštívit, zatrénovat si nebo se třeba jen podívat. Jsou přístupné komukoliv, kdo má o dívčí fotbal zájem. Začátek je vždy v 18. hodin v areálu TCM SK Líšeň v Mariánském údolí. Více informací lze získat na facebooku SK Líšeň ŽENY

„Do další sezony vstupují druholigové ženy s cílem potvrdit umístění z loňské sezony, ale především prezentovat se dobrým fotbalem. Potvrdit umístění bude ale těžké, ani konkurence jistě nespí. Tréninky jsme zahájili v polovině července, proběhlo krátké soustředění v Kobylí, kde se trénovalo dvoufázově. Nyní probíhají tréninky 3x týdně, už se do nich zapojily i vycházející juniorky a v plánu jsou přípravná utkání. Věřím v sílu a fotbalové schopnosti všech hráček, věřím, že vytvoříme silný kolektiv, který bude hrát v soutěži důstojnou roli a bojovat o nejvyšší příčky v druholigové tabulce,“ uvedl trenér žen Tomáš Šperka.

Eliška Houšťová

Ženské týmy SK Líšeň vyhlížejí novou sezonu

Foto: Martina Šperková

 

Související články

Novinky z SK Líšeň pro jaro 2024 3. 4. 2024 SK Líšeň Reportáže a videa o Líšni
Silvestrovský pochod 24. 12. 2022 Spolky a sdružení Život v Líšni
Salesko začalo nový školní rok s novými kroužky 3. 10. 2022 Spolky a sdružení Salesko
Divočina otevírá dívčí klub Rozmarýnky 12. 9. 2022 Spolky a sdružení
Tréninky florbalu v Líšni 5. 9. 2022 Spolky a sdružení Sport
Dětský turistický a vodácký oddíl Expedice nově v Líšni 5. 9. 2022 Spolky a sdružení
Září měsíc náborů SK Líšeň 29. 8. 2022 SK Líšeň
Fotbalisté skončili čtvrtí. Hráčům patří obdiv, říká trenér 31. 5. 2022 Život v Líšni Sport SK Líšeň
1 2 3 4 5 6
Poslední úprava: 19. 9. 2022.
Kontakt: Nikola Peňásová, , tel.: 544424815

Zašlete nám dotaz k této stránce nebo informace pro její doplnění:
Položky označené* jsou povinné.
Více o zpracování osobních údajů