Sk Líšeň má nové kabiny i budku pro natáčení

Zpátky
Sk Líšeň má nové kabiny i budku pro natáčení

Kapku po kapce vylepšuje fotbalová Líšeň svůj areál na Kučerově ulici. V pondělí 1. dubna 2019 otevřela na svém hřišti další dvě kabiny v útrobách tribuny a kvalitnější je i prostor pro natáčení fotbalových zápasů. První  vylepšení šlo z dotace Jihomoravského kraje, druhé pak z pokladny městské části Líšeň. Fotbalisté tak získali větší komfort, lépe se bude pracovat i pověřeným osobám, zaznamenávajících utkání kamerou pro on-line přenosy na TV com.

Při slavnostním aktu mohl výkonný ředitel   SK Líšeň David Linger přivítat mezi hosty náměstka hejtmana Jihomoravského kraje Romana Hanáka a celé vedení radnice z Líšně. Trojici tvořili starosta Břetislav Štefan, první místostarostka Iva Kremitovská a druhý místostarosta Martin Příborský, jimž předseda Hladiš poděkoval za pomoc fotbalovému klubu, stejně jako zástupcům firem, které se na vylepšení areálu podílely. Pochlubit se svým dílem tak mohl za stavební firmu  Šmak Radek Bohuslav,  za Holíkstav Luděk Holík, za DMG Radek Malý a také zámečník Jaromír Železný. Velké zásluhy na dokončeném díle má také Josef Derfl, ředitel areálu SK Líšeň, který práce koordinoval a část z nich osobně provedl.

SK Líšeň patří počtem svých družstev k největším fotbalovým klubům v Brně a tak vedení je rádo, když může prostor pro přípravu i zápasy vylepšovat. Dotace z Jihomoravského hejtmanství i líšeňské radnice přišly na úrodnou půdu.

Miloslav Vlašic, tiskový mluvčí SK Líšeň
 

Fotogalerie

Související články

První lize bychom se nebránili, říká čerstvě sedmdesátiletý Karel Hladiš 1. 11. 2021 Život v Líšni Sport
Životní jubileum Karla Hladiše, zásadní postavy líšeňského fotbalu. 29. 10. 2021 Sport SK Líšeň Reportáže a videa o Líšni
Tenisový turnaj dětí a mládeže 2021 16. 9. 2021 Sport
Jak pomáhat nevidomým při sportu 31. 8. 2021 Spolky a sdružení Sport
Tenisový turnaj Jany Novotné 2021 21. 7. 2021 Spolky a sdružení Sport Reportáže a videa o Líšni
Za Karlem Kašparem 6. 1. 2021 Sport
SK Líšeň v moravských soutěžích - podzim 2020 1. 12. 2020 Sport SK Líšeň
Singletraily v Mariánském údolí 1. 12. 2020 Sport Mariánské údolí Život v Líšni
1 2 3 4 5 6 8
Poslední úprava: 1. 11. 2019.
Kontakt: Tomáš Hložánek,

Zašlete nám dotaz k této stránce nebo informace pro její doplnění: