Divočina se loučí s novým ředitelem KCL

Zpátky
Divočina se loučí s novým ředitelem KCL

V březnu se pustí do práce ředitel KCL Michal Kročil, který tak ukončí svoje působení v lesním klubu Divočina. "V uplynulých dvou letech byl klíčovou postavou naší organizace a bude nám profesně i lidsky obrovsky chybět. V novém působišti mu přejeme hodně úspěchů, Líšeň si nemohla vybrat lepšího člověka," říká Eva Kotyzová, ředitelka lesní školky z areálu na konci ulice Střelnice.

"Po pěti letech prožitých v lesních školkách a po deseti letech pedagogické práce se profesně vracím do oblasti, v níž jsem dříve již poměrně dlouho působil a kterou jsem vystudoval jako obor na vysoké škole. Vracím se tak k práci, která mě v minulosti těšila a naplňovala," napsal v dopise dětem a rodičům na rozloučenou Michal Kročil.

Jeho místo v Divočině zaplní zkušené pedagožky Divoké školy pro školáky vzdělávané doma a Divočákova pelíšku pro nejmenší. "Naše děti budou i nadále v těch nejlepších rukou," těší Kotyzovou.

Divočina se v zimních dnech připravuje na letní sérii příměstských táborů pro děti od čtyř do dvanácti let. "Během července a srpna bude k dispozici sedm týdenních turnusů, každý z nich má speciální téma i program," informuje Alena Kuklová, koordinátorka aktivit Divočiny. Na pohybového Sporťáka, dobrodružné Z pohádky do pohádky nebo řemeslné A je to! můžete svoje děti hlásit na webu divocinalisen.cz už v těchto dnech.

Veronika Hložánková

Související články

Upozornění vlastníkům či uživatelům nemovitostí (pozemků) na potřebu ořezu, příp. odstranění dřevin 12. 1. 2022 Život v Líšni Aktuality Bezpečnost Bydlení
top Participativní rozpočet Dáme na Vás 5. 11. 2021 Starosta Život v Líšni
První lize bychom se nebránili, říká čerstvě sedmdesátiletý Karel Hladiš 1. 11. 2021 Život v Líšni Sport
Jak pomáhat nevidomým při sportu 31. 8. 2021 Spolky a sdružení Sport
Tenisový turnaj Jany Novotné 2021 21. 7. 2021 Spolky a sdružení Sport Reportáže a videa o Líšni
Revize katastru nemovitostí. 4. 5. 2021 Život v Líšni
Pastelka otevírá školku pro děti zaměstnanců zdravotnických zařízení a sociálních služeb 14. 4. 2021 Spolky a sdružení Školství
Okna Kotlanky ožila fotografiemi 30. 3. 2021 Kultura Život v Líšni
1 2 3 4 6 8 10
Poslední úprava: 1. 2. 2021.
Kontakt: Tomáš Hložánek,

Zašlete nám dotaz k této stránce nebo informace pro její doplnění: