Divočina pořádá školku online

Zpátky
Divočina pořádá školku online

Lesní klub pro předškolní děti Divočina se i v nouzovém stavu snaží plnit svoji roli a už ve druhé polovině března rozběhl aktivity pro děti v online podobě.

"Každý den ráno pořádáme dva hodinové kruhy pro obě skupiny, takže všech 42 dětí má svůj pravidelný rituál s kamarády," vysvětluje ředitelka Eva Kotyzová. "Pedagogové klubu také točí videa, v nichž dětem čtou pohádky, hrají loutkové divadlo nebo radí, jak uplést pomlázku. Těší nás, že videa mají ohlas nejen u našich dětí, ale i jejich mladších či starších sourozenců."

Dočasně opuštěný areál zahrady na konci ulice Střelnice využívají rodiny pro trávení času s dětmi na čerstvém vzduchu. "Vše běží podle rozpisu tak, aby byly dodrženy principy izolace," doplňuje Kotyzová. Zázemí pro děti nedávno doplnil zahradní domek "finská kota". Divočina připravila dětem také několik zábavných tras v okolním lese, které může využít kdokoli z veřejnosti.

"Ráda bych velice poděkovala všem pedagogům a také rodičům, kteří spolek podporují i v době, kdy může plnit svoje poslání jen částečně," uzavírá ředitelka Divočiny.

Fotogalerie

Související články

Jak pomáhat nevidomým při sportu 31. 8. 2021 Spolky a sdružení Sport
Tenisový turnaj Jany Novotné 2021 21. 7. 2021 Spolky a sdružení Sport
Pastelka otevírá školku pro děti zaměstnanců zdravotnických zařízení a sociálních služeb 14. 4. 2021 Spolky a sdružení Školství
Divočina se loučí s novým ředitelem KCL 1. 2. 2021 Spolky a sdružení Lesní klub Divočina Život v Líšni
DNS Líšňáček se pomalu vrací ke své činnosti 5. 1. 2021 Spolky a sdružení
Divočina zve veřejnost do areálu na Střelnici 2. 12. 2020 Spolky a sdružení Lesní klub Divočina Život v Líšni
Pozvánka na 12. ročník tarokového turnaje na den 17.10.2020 10. 9. 2020 Spolky a sdružení Akce Tarokový klub Líšeň
1 2 3
Poslední úprava: 15. 4. 2020.
Kontakt: Tomáš Hložánek,

Zašlete nám dotaz k této stránce nebo informace pro její doplnění: