Elektronická úřední deska

Elektronická úřední deska (e-ÚD) je zřizována s ohledem na zákon č. 500/2004 Sb., Správní řád, § 26 a je určena ke zveřejňování dokumentů vyvěšených na úřední desce ÚMČ Brno-Líšeň způsobem umožňující dálkový přístup.

 
Název
Zveřejněno od
Původce
Kategorie
NázevRozpočtové opatření č. 9/2026
Zveřejněno od8. 7. 2026
PůvodceÚMČ Brno-Líšeň, Odbor rozpočtu a financí, Jírova 2, 628 00 Brno
KategorieVeřejná vyhláška
NázevRozpočtové opatření č. 8/2026
Zveřejněno od8. 7. 2026
PůvodceÚMČ Brno-Líšeň, Odbor rozpočtu a financí, Jírova 2, 628 00 Brno
KategorieVeřejná vyhláška
NázevSchválení počtu členů budoucího ZMČ Brno - Líšeň pro volební období od roku 2026 do roku 2030
Zveřejněno od26. 6. 2026
PůvodceStatutární město Brno, Úřad městské části Brno-Líšeň, Jírova 2, Brno
KategorieVeřejná vyhláška
NázevOznámení o zveřejnění rozpočtového opatření 6 a 7/2026
Zveřejněno od4. 6. 2026
PůvodceÚMČ Brno-Líšeň, Odbor rozpočtu a financí, Jírova 2, 628 00 Brno
KategorieVeřejná vyhláška
NázevRozpočtové opatření č. 6/2026
Zveřejněno od4. 6. 2026
PůvodceÚMČ Brno-Líšeň, Odbor rozpočtu a financí, Jírova 2, 628 00 Brno
KategorieVeřejná vyhláška
NázevRozpočtové opatření č. 7/2026
Zveřejněno od4. 6. 2026
PůvodceÚMČ Brno-Líšeň, Odbor rozpočtu a financí, Jírova 2, 628 00 Brno
KategorieVeřejná vyhláška
NázevOznámení o zveřejnění rozpočtového opatření 4 a 5/2026
Zveřejněno od24. 4. 2026
PůvodceÚMČ Brno-Líšeň, Odbor rozpočtu a financí, Jírova 2, 628 00 Brno
KategorieVeřejná vyhláška
NázevRozpočtové opatření č. 5/2026
Zveřejněno od24. 4. 2026
PůvodceÚMČ Brno-Líšeň, Odbor rozpočtu a financí, Jírova 2, 628 00 Brno
KategorieVeřejná vyhláška
NázevRozpočtové opatření č. 4/2026
Zveřejněno od24. 4. 2026
PůvodceÚMČ Brno-Líšeň, Odbor rozpočtu a financí, Jírova 2, 628 00 Brno
KategorieVeřejná vyhláška
NázevOznámení o zveřejnění rozpočtového opatření 1 až 3/2026
Zveřejněno od26. 2. 2026
PůvodceÚMČ Brno-Líšeň, Odbor rozpočtu a financí, Jírova 2, 628 00 Brno
KategorieVeřejná vyhláška
NázevRozpočtové opatření č. 3/2026
Zveřejněno od26. 2. 2026
PůvodceÚMČ Brno-Líšeň, Odbor rozpočtu a financí, Jírova 2, 628 00 Brno
KategorieVeřejná vyhláška
NázevRozpočtové opatření č. 2/2026
Zveřejněno od26. 2. 2026
PůvodceÚMČ Brno-Líšeň, Odbor rozpočtu a financí, Jírova 2, 628 00 Brno
KategorieVeřejná vyhláška
NázevRozpočtové opatření č. 1/2026
Zveřejněno od26. 2. 2026
PůvodceÚMČ Brno-Líšeň, Odbor rozpočtu a financí, Jírova 2, 628 00 Brno
KategorieVeřejná vyhláška
NázevOznámení o zveřejnění schválených rozpočtů na rok 2026 a střednědobých výhledů rozpočtu příspěvkových organizací na období 2027-2028
Zveřejněno od7. 1. 2026
PůvodceÚMČ Brno-Líšeň, odbor rozpočtu a financí, Jírova 2, Brno
KategorieVeřejná vyhláška
NázevSchválené rozpočty příspěvkových organizací na rok 2026 a střednědobé výhledy rozpočtu na období 2027-2028 příspěvkových organizací
Zveřejněno od7. 1. 2026
PůvodceÚMČ Brno - Líšeň, Odbor rozpočtu a financí,  Jírova 2, Brno
KategorieVeřejná vyhláška
NázevOznámení o zveřejnění schváleného rozpočtu MČ Brno-Líšeň na rok 2026
Zveřejněno od7. 1. 2026
PůvodceÚMČ Brno-Líšeň, odbor rozpočtu a financí, Jírova 2, Brno
KategorieVeřejná vyhláška
1 2 3 4