Elektronická úřední deska

Elektronická úřední deska (e-ÚD) je zřizována s ohledem na zákon č. 500/2004 Sb., Správní řád, § 26 a je určena ke zveřejňování dokumentů vyvěšených na úřední desce ÚMČ Brno-Líšeň způsobem umožňující dálkový přístup.

 
Název
Zveřejněno od
Původce
Kategorie
NázevVEŘEJNÁ VYHLÁŠKA opatření obecné povahy stanovení přechodné úpravy provozu na pozemních komunikacích
Zveřejněno od21. 8. 2026
PůvodceMMB, Odbor dopravy, Kounicova 67, Brno 
KategorieVeřejná vyhláška
NázevKandidující strany – MČ Brno-Líšeň (včetně vylosovaných pořadových čísel)
Zveřejněno od19. 8. 2026
PůvodceÚMČ Brno - Líšeň, Jírova 2, Brno 
KategorieVeřejná vyhláška
NázevRozhodnutí o registraci
Zveřejněno od18. 8. 2026
PůvodceÚMČ Brno - Líšeň, Jírova 2, Brno
KategorieVeřejná vyhláška
NázevOznámení o zveřejnění rozpočtového opatření 11 a 12/2026
Zveřejněno od6. 8. 2026
PůvodceÚMČ Brno-Líšeň, Odbor rozpočtu a financí, Jírova 2, 628 00 Brno
KategorieVeřejná vyhláška
NázevRozpočtové opatření č. 12/2026
Zveřejněno od6. 8. 2026
PůvodceÚMČ Brno-Líšeň, Odbor rozpočtu a financí, Jírova 2, 628 00 Brno
KategorieVeřejná vyhláška
NázevRozpočtové opatření č. 11/2026
Zveřejněno od6. 8. 2026
PůvodceÚMČ Brno-Líšeň, Odbor rozpočtu a financí, Jírova 2, 628 00 Brno
KategorieVeřejná vyhláška
NázevRozhodnutí - Odmítnutí kandidátní listiny
Zveřejněno od5. 8. 2026
PůvodceÚMČ Brno- Líšeň, Jírova 2, Brno
KategorieVeřejná vyhláška
Název1. zasedání OVK a školení k zásadám hlasování k volbám do zastupitelstev obcí konaných ve dnech 09. a 10. října 2026
Zveřejněno od15. 7. 2026
PůvodceÚMČ Brno - Líšeň, Jírova 2, Brno
KategorieVeřejná vyhláška
NázevInformace o počtu a sídle volebních okrsků v městské části Brno-Líšeň pro volby do zastupitelstev obcí, konaných ve dnech 09. a 10. října 2026
Zveřejněno od15. 7. 2026
PůvodceÚMČ Brno - Líšeň, Jírova 2, Brno
KategorieVeřejná vyhláška
NázevStanovení minimálního počtu členů OVK pro volby do zastupitelstev obcí, konaných ve dnech 09. a 10. října 2026
Zveřejněno od15. 7. 2026
PůvodceÚMČ Brno - Líšeň, Jírova 2, Brno
KategorieVeřejná vyhláška
NázevPočet podpisů na petici pro volby do zastupitelstva městské části Brno-Líšeň, konaných ve dnech 09. a 10. října 2026
Zveřejněno od15. 7. 2026
PůvodceÚMČ Brno - Líšeň, Jírova 2, Brno  
KategorieVeřejná vyhláška
NázevOznámení o počtu členů zastupitelstva městské části Brno-Líšeň pro volební období 2026-2030 a o potřebném počtu podpisů na peticích pro nezávislého kandidáta a sdružení nezávislých kandidátů pro volby do Zastupitelstva městské části Brno-Líšeň v roce 2026
Zveřejněno od15. 7. 2026
PůvodceÚMČ Brno - Líšeň, Jírova 2, Brno
KategorieVeřejná vyhláška
NázevSchválený závěrečný účet MČ Brno-Líšeň za rok 2025
Zveřejněno od8. 7. 2026
PůvodceÚMČ Brno - Líšeň, Odbor rozpočtu a financí,  Jírova 2, Brno
KategorieVeřejná vyhláška
NázevOznámení o zveřejnění schváleného závěrečného účtu MČ Brno-Líšeň za rok 2025
Zveřejněno od8. 7. 2026
PůvodceÚMČ Brno-Líšeň, Odbor rozpočtu a financí, Jírova 2, 628 00 Brno
KategorieVeřejná vyhláška
NázevOznámení o zveřejnění rozpočtového opatření 08 až 10/2026
Zveřejněno od8. 7. 2026
PůvodceÚMČ Brno-Líšeň, Odbor rozpočtu a financí, Jírova 2, 628 00 Brno
KategorieVeřejná vyhláška
NázevRozpočtové opatření č. 10/2026
Zveřejněno od8. 7. 2026
PůvodceÚMČ Brno-Líšeň, Odbor rozpočtu a financí, Jírova 2, 628 00 Brno
KategorieVeřejná vyhláška
1 2 3 4