Výtvarné zimní tvoření v přírodě - Zvoneček

Už Vaši malí umělci nevědí, co pomalovat? Srdečně zveme na další lekce zimního tvoření v přírodě s výtvarnicí Zuzanou Trnkovou a pedagožkou Klárou Krchňavou! Těšit se můžete na 5 setkání v průběhu ledna až března.
 
Zvoneček zima 2020
 

Tvoření v zimní přírodě

Vzpomínáte si, jak křupe led na zamrzlých loužích, jak cinkají rampouchy, jak mává křídly andílek vyválený ve sněhu? Jak pekař Sníh kouzlí ze stromů dorty se šlehačkovou čepicí?

To a mnohé další objevují malí umělci s maminkami už od prosince ve Staré Líšni. Pod vedením výtvarnice Zuzany Trnkové a pedagožky Kláry Krchňavé se inspirují uměním paní Zimy a společnými výtvory přispívají k její kráse. Přenesením výtvarných technik do přírody a prostředí lesa přicházejí na svět nečekané artefakty. Tématem letošních setkání jsou svátky a tradice. Děti se při hrách seznamují s tradičními rituály a mají příležitost prožít to, na co už v dnešní uspěchané době není čas. Maminky si pak domů odnášejí spoustu nápadů a vydováděné děti.

Pokud byste chtěli svým dětem zážitky v přírodě také dopřát, sledujte webové stránky nebo facebook spolku Kavyl a Lesní mateřské školy Mariánka: www.lesnikavyl.cz, www.lesnimarianka.cz,. Kromě celoročního předškolního vzdělávání organizujeme pravidelné kroužky i jednorázové akce, pořádáme letní tábory. Těšíme se na vás!

zimni_tvořeni Kavyl

 
 

Související články

Seznam reakcí na článek

Nikdo dosud nevložil žádný příspěvek. Buďte první.

Přidat reakci na článek
Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a text reakce na článek. Děkujeme.
*
* E-mail nebude zobrazen
*
 
Poslední úprava: 7. 1. 2020. Přečteno: 735x.
Jméno Libuše Axmannová
E-mail axmannova@brno-lisen.cz
Telefon 544 424 825
*
*
*
* Ochrana proti robotům
 
Akce v Líšni