Turnaj líšeňských škol v kopané 1.– 3. ročník

Tak jako už bývá každoroční tradicí pořádal fotbalový oddíl SK Líšeň spolu se Sportovní komisí městské části Brno-Líšeň fotbalový turnaj pro základní školy 1-3 tříd. Tentokrát se 2.6.2011 za ideálního počasí pro fotbal sešla na hřišti SK Líšeň mužstva ZŠ Holzova, ZŠ Novolíšeňská, ZŠ Masárova a ZŠ Horníkova. Na dětech byla od samého začátku vidět chuť vyměnit školní aktovky za dres, kopačky a míč. A tak vše mohlo začít.

Hrálo se systémem každý s každým a až do posledního zápasu byl výsledek turnaje otevřený. O konečném pořadí rozhodl až poslední zápas. Popisovat jednotlivé výsledky nemá smysl, důležité bylo, že si kluci ( a i děvče !!!) užili pěkný den plný sportu. Kvalitu jednotlivých týmů zvedla účast hráčů, kteří jsou aktivními členy přípravek SK Líšeň a bylo se opravdu na co dívat.
Výsledek turnaje byl následující:


1. ZŠ Horníkova
2. ZŠ Novolíšeňská
3. ZŠ Holzova
4. ZŠ Masárova

Nejlepší střelec – Karlík Kloss – hráč SK Tuřany ( ale nutno podotknout, že by mu to slušelo i v týmu SK Líšeň J)

Předání cen si vzal na starost místostarosta Líšňě pan Jozef Sedláček spolu s ikonou brněnského fotbalu Richardem Dostálkem, takže kluci převzali ocenění a drobné dárky z rukou opravdu nejpovolanějších. Závěrem bych chtěl poděkovat panu Robertovi Rojíkovi – úspěšnému trenérovi přípravek SK Líšeň za pomoc při pořádání tohoto turnaje.

Partnerem akce bylo Kulturní centrum Líšeň.
Pokud někoho tato hra natolik zaujala, že by se chtěl stát hráčem SK Líšně, pak veškeré informace najde na www.sklisen.com.

POPDPOŘTE PROJEKT DOBRÝ FOTBAL V BRNĚ


Libor Špička

 

Poslední úprava: 15. 5. 2012. Přečteno: 2734x.
Jméno
Akce v Líšni