Přerušení dodávek vody - pro městskou část Vinohrady a část Líšně (ulice Vlkova, Strnadova, Štefáčkova, Sedláčkova)

Dovolujeme si Vám oznámit, že dne 26. 5. 2020 v době od 3:00 – 16:00 hod. bude z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací (ve smyslu znění zákona č. 274/2001 Sb. § 9)

přerušena dodávka vody pro městskou část Vinohrady a část Líšně (ulice Vlkova, Strnadova, Štefáčkova, Sedláčkova) - viz mapka  

Důvodem je výstavba nového napojení sídliště Vinohrady na stávající vodovodní řad. Toto napojení je podmiňující investicí pro plánovanou výměnu vodovodních řadů, které jsou vedeny v podzemním kolektoru v sídlišti Vinohrady a jsou za hranicí životnosti.

K dnešnímu dni jsou dokončeny téměř veškeré zemní práce a je nutné provést propojení nově položeného a stávajícího řadu. Následně budou dokončeny veškeré stavební práce, povrchy budou uvedeny do původního stavu a bude prováděna další etapa - výměna vodovodů v kolektorech.

Podrobnější informace ohledně přerušení dodávky vody můžete obdržet na našem Centrálním vodohospodářském dispečinku (tel. 543 212 537), nebo na našich webových stránkách www.bvk.cz.

Dovolujeme si Vás požádat, abyste se na uvedenou dobu vodou předzásobili. Současně si Vám dovolujeme sdělit, že po dobu přerušení dodávky vody bude zajištěno provizorní zásobování vodou prostřednictvím cisteren rozmístěných ve Vašem okolí. Místa, kde budou cisterny umístěny, zveřejníme na našich webových stránkách.

V případě, že se v této době nacházíte v karanténě a budete potřebovat zajistit donášku nádob s vodou či jiných potřeb, kontaktujte prosím telefonní číslo 800 140 800, kde Vám tyto služby zajistí.

Děkujeme za Vaše pochopení a omlouváme se za vzniklé komplikace.

Brněnské vodárny a kanalizace, a.s.
Pisárecká 555/1a, Pisárky
603 00 Brno  

Odstávka Vinohrady 26.5.2020

Seznam reakcí na článek

Nikdo dosud nevložil žádný příspěvek. Buďte první.

Přidat reakci na článek
Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a text reakce na článek. Děkujeme.
*
* E-mail nebude zveřejněn
*
Ochrana proti robotům
 
Poslední úprava: 11. 5. 2020. Přečteno: 414x.
Jméno Libuše Axmannová
E-mail axmannova@brno-lisen.cz
Telefon 544 424 825
*
*
*
* Ochrana proti robotům