Covidová plesová sezóna 2021

Zpátky
Covidová plesová sezóna 2021

Plesová sezóna v Líšni je velmi oblíbenou součástí zdejšího společenského života. Pořádají je spolky, sportovní kluby, školy a instituce. I letos jsme pro vás Líšňáky měli v Kulturním centru Líšeň připravenou bohatou nabídku plesů. Pracovali jsme na   co možná nejatraktivnějším programu, vybraných delikatesách v občerstvení, pozvali jsme kvalitní kapely. To je však možné realizovat jen bez roušek, bez omezení počtu lidí u stolů , se zpěvem a tancem. Protože zákeřný virus pořád řádí, není možné plesy uskutečnit. Vzhledem k vládním epidemiologickým opatřením jsme nuceni plesovou sezónu 2021 zrušit.

Každý si nyní vybaví jiný zážitek nebo vzpomínku na minulé ročníky.  Dámy své krásné večerní šaty, pánové sklenku dobrého pití, někdo tanec či raut a někdo zábavu s přáteli. Pro naše centrum jsou plesy většinou ve znamení příprav, organizujeme účinkující, chystáme techniku, zajišťujeme tombolu a dolaďujeme program s moderátorem.

Připomeňme si střípky z loňské sezóny.

Plesovou sezónu 2020 otevřel Líšeňský občanský spolek s kapelou SW Band, předtančením taneční školy Danza a bohatou tombolou. Na plese SK Líšeň předvedl taneční ukázky Taneční klub Stabil a fotbalisté protančili noc za zvuků skupiny Modul .Na plesu městské části Brno –Líšeň hrál k tanci i poslechu hity různých žánrů orchestr KUF Band, který po půlnoci vystřídala rocková kapela Fire Balls a své peníze jste mohli roztočit ve Wine casinu.  Taneční ukázky byly v provedení  Danzy.

Žáci posledních ročníků místních základních škol rozzářili Dělňák svou polonézou a hrdí rodiče s úžasnými učiteli prožili krásný večer mimo školní lavice. Bohužel ples Základní školy Novolíšeňská již postihla nastupující pandemie coronaviru. O to více jí přejeme v dalším roce ten nejkrásnější ples.

Stejně tak přejeme všem Líšňákům, ať se co nejdříve potkáme na tanečním parketu Dělňáku a společně protančíme nejedny střevíce.

Těšíme se na viděnou v lepších časech.

Kulturní centrum Líšeň, Eva Svobodová a Silvie Dražanová

Související články

Pozvánka na výstavu malá galerie LíPa od 1.9.2021 30. 8. 2021 Kultura Galerie LíPa
Okna Kotlanky ožila fotografiemi 30. 3. 2021 Kultura Život v Líšni
Zastavme se v ulicích pojmenovaných po přírodovědcích 29. 3. 2021 Kultura Historie
Knihovna v Líšni má návratový box 10. 3. 2021 Kultura Život v Líšni
Líšeňské ulice pojmenované po umělcích 7. 3. 2021 Kultura Historie
Lidem chci nabídnout kulturní nadechnutí, říká nový ředitel KCL Michal Kročil 5. 3. 2021 Kultura Život v Líšni
Rekonstrukce elektroinstalace ZUŠ Antonína Doležela 28. 2. 2021 Děti a rodina Kultura I. místostarostka
Informace pro zájemce o výstavu v prostorách líšeňské radnice 15. 2. 2021 Kultura
1 2 3 4 5
Poslední úprava: 6. 2. 2021.
Kontakt: Tomáš Hložánek,

Zašlete nám dotaz k této stránce nebo informace pro její doplnění: